ברזיל, חזרה לשגרה

כתבנו לא פעם, על ההשפעות של מגיפת הקורונה על חיי היום יום בברזיל ועל העסקים. כמו שהקורונה הגיעה לכאן קצת אחרי החלק המזרחי של כדור הארץ היא גם הראתה סימני התאוששות מאוחרים יותר. מה גם שהעובדה שברזיל הייתה השלישית בעולם במספר הנדבקים והשנייה במספר ההרוגים שמה אותה במקום לא מועדף כשמגבלות התנועה ירדו. אבל וזה אבל חשוב, ברזיל ידעה להתמודד בצורה מרשימה עם מבצע החיסונים, יש לזכור כי מדובר ב-213 מיליון אנשים וכיום מרבית האוכלוסייה מחוסנת באופן מלא וברזילאים חופשיים לטייל בעולם ולהגיע לאירועים שונים.

לכן, אנחנו רואים חזרה לשגרה וקיום אירועים פיזיים שהיו אירועים מרכזיים וחשובים בשנים שלפני הקורונה. האירועים מתקיימים וקהל המבקרים חוזר להית במספרים שאנחנו מכירים בעבר. ההתארגנות לקייומם של האירועים קרה וקורה באופן מהיר מאוד שכן ההחלטה לעבור חזרה למימד הפיזי נעשה אחרי שהשנה כבר החלה. החזרה מבורכת וחשובה להתקדמות עסקאות שהחלו במהלך התקופה ולפתיחות למפגשים נוספים חדשים. ההיכרות האישית היא פרט חשוב שתמיד ציינתי לקראת עסקאות בברזיל, הברזילאים רוצים קשר אישי כדי לסמוך על האדם שהם עובדים איתו, זה עדיין חשוב אבל כיום יש מימד נוסף.

השינוי שכן קרה בעקבות השנים האחרונות הוא הלגיטימציה למפגשים וירטואליים. דבר שהיה פחות מקובל בעבר, היום הפך להיות ברור מאליו כמפגש ראשוני עם חברות ברזילאיות. העובדה שזה כך מביאה יותר גמישות בזמנים של שני הצדדים וביכולת להתחיל שיח. זה שינוי מבורך שעונה על הקושי שחווינו בעבר.

הנספחות הכלכלית בריו ממשיכה לקדם את הפעילויות בשני המישורים, פיזיים ווירטואלים. אני מזמינה אתכם לספר לנו אם השוק הברזילאי מעניין אתכם, אפילו אם הוא רק מסקרן ותרצו לדעת יותר לגבי התחום שלכם נשמח להיות כאן בשבילכם וללוות אתכם. בחצי השנה הקרובה מתוכננים אירועים פיזיים רבים בברזיל בתחומי האנרגיה, נפט וגז, בריאות, ביטחון, סייבר, ייצור מתקדם ועוד. אנחנו מתכננים להיות בחלק מהאירועים האלה ולסייע לכל חברה ישראליות שתהיה נוכחות. למרות שלא בכל אירוע נוכל להיות באופן רשמי עם ביתן.

אם אתם חברה שמתעניינת בשוק הברזילאי ומעוניינת לבקר בברזיל או להגיע לכאן במסגרת אירוע שרלוונטי לתחום שלכם, אנחנו נשמח לסייע בכל עניין וכמובן בפגישות עם גורמים איתם תרצו להיפגש.

 

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל