טכנולוגיות IoT ו-5G ישראליות בקולומביה – הזדמנות להצגה בשואו-רום בשיתוף Wayra מקבוצת Telefonica

על ההזדמנות

Wayra הינה זרוע החדשנות הפתוחה והטכנולוגיות החדשות של קבוצת הטלקום Telefonica, המוכרת בקולומביה בשם המסחרי Movistar (שמה המלא של הקבוצה האם הינה Grupo Telefónica Móviles).

Wayra מפעילה 7 מרכזי חדשנות, אחד מהם ממוקם בבוגוטה בירת קולומביה. במסגרת פעילות הנספחות הכלכלית בקולומביה – הנהלת מרכז החדשנות הציעה לחברות ישראליות אשר הנספחות תפנה אליה להציג ב-showroom שבו מבקרים לקוחות תאגידיים וארגונים גדולים המחפשים טכנולוגיות חדשות מתחום ה-IoT וה-5G. במסגרת מעבדת החדשנות של Wayra – מופעלת כבר עתה רשת בסטנדרט 5G אשר ניתן להתחבר אליה (לראשונה בקולומביה).

הסטטיסטיקה של Wayra הינה כי כ-20% מהחברות אשר פועלות בשיתוף פעולה עם מרכזי החדשנות – זוכות למסחור של הטכנולוגיות שלהן בתוך מסגרת Telefonica (בקנה מידה עולמי / אזורי), אך עבור חברות בעלות טכנולוגיות בשלות – הסיכויים גבוהים בהרבה למסחר בהצלחה את הפתרונות עם לקוחות הקבוצה. Wayra בוגוטה מעוניינת להציג את הפתרונות הישראלים ללקוחות התאגידיים אשר מבקרים באופן שוטף במרכז המבקרים וכן להזמין באופן מיוחד תאגידים וארגונים רלוונטיים (למשל מסקטור הבריאות, הפיננסים, החינוך ועוד).

מה הצעד הבא?

חברות ישראליות המעוניינות להיכלל בתכנית זו, להציג במסגרת השואו-רום ולקבל את ההזדמנות לחשיפה הרחבה והמתמשכת בדרך המתוארת כאן בקצרה – מוזמנות ליצור קשר עם הנספחות הכלכלית של משרד התעשייה בקולומביה. חברות ישראליות מתאימות המציעות טכנולוגיות IoT (כאשר Wayra אינם מגבילים מראש לסוג טכנולוגיה מסוים) או 5G (או המיועדות להתממשק עם רשת 5G) – יירשמו ברשימת החברות אשר תועבר ל-Wayra ולאחר מכן תוכלנה לנהל מגעים ישירים לצורך תחילת הצגתן בשואו-רום.

על אף שהפנייה אינה מוגבלת לחברות ישראליות המציעות פתרונות הרלוונטיים עבור שימושי מובייל / פתרונות מקושרים – Wayra מתעדפת פתרונות שיוכלו להתממשק עם השירותים הקיימים או העתידיים של החברה. לפרטים נוספים או להתייעצות – מוזמנים לפנות לצוות הנספחות הכלכלית בקולומביה.

ניתן לשלוח מייל (באנגלית) לקצינת הסחר אלחנדרה הרננדז:

Alejandra.Hernandez@israeltrade.gov.il

או באמצעות אתר זה.

*הערה: הנספחות הכלכלית מסייעת לחברות הישראליות הרלוונטיות לצורך כניסה לתכנית אך אינה אחראית לבחירתה של חברה כלשהי. תהליך הכניסה למרכז החדשנות יתבצע ישירות מול צוות Wayra ובסיוע צוות הנספחות

 

 

 

צור קשר עם:

ניר אדם סלע

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל