הגיע זמן האנרגיה! וובינר הזדמנויות בתחום האנרגיה באמריקה הלטינית

אנרגיה וקיימות הינן מילים שנמצאות בשימוש גובר בשנים האחרונות. נעשים מאמצים רבים על מנת לשים את תחום האנרגיה בראש סדר העדיפויות בקרב כלל מדינות העולם, ובכך גם מדינות אמריקה הלטינית.  משבר האקלים נותן את אותותיו ובעקבות זאת נדרשים צעדים משמעותיים, על מנת למזער את הנזקים ולמצוא פתרונות אלטרנטיביים לאתגרים הקיימים.

השימוש במקורות אנרגיה חליפיים, טיוב של מקורות אנרגיה וקידום תהליכי בר- קיימא, הפכו לעניין של צורך ולא של בחירה. הצורך באנרגיה חולש על כל תחומי החיים ועל כן החשיבות וההשפעה לכך היא קריטית.

פרו מתחילה להתקדם לכיוון ולקחת צעדים על מנת להפחית פליטת גזי חממה, צמצום השימוש במקורות אנרגיה מסורתיים, פיתוח שימוש במקורות אנרגיה חלופיים ומציאת פתרונות איכותיים וברי קיימא בתחומים שונים. הביקוש למציאת פתרונות גובר ולכן זה הזמן של החדשנות הישראלית להיכנס לתמונה!

על מנת להפיץ את הבשורה, בשבוע הבא (22.6) ייערך כנס האנרגיה ה-2 למדינות אמריקה הלטינית ובו יציגו חברות ישראליות את הטכנולוגיה המתקדמת בתחומי האנרגיה השונים. הנספחויות הכלכליות ביבשת אמריקה הלטינית; צ’ילה, ארגנטינה, קולומביה, מקסיקו ופרו משתפות פעולה ופועלות לקידום תהליך הדיגיטציה בתחום האנרגיה ושילוב של אנרגיות מתחדשות במאבק בשינויי האקלים.

הדובר הראשי באירוע הינו נשיא הארגון לאנרגיה מתחדשת בפרו והוא יסקור את המצב הנוכחי בתחום האנרגיה ויספר על המגמות והאסטרטגיה האזורית לאמל”ט.  הכנס יתמקד במספר נושאים הרלוונטיים למדינות האזור וביניהם; פתרונות לאחסון של אנרגיה תרמית, תשתיות חכמות, Smart grid, טכנולוגיות לשימוש במימן ואנרגיה גאו-תרמית.

הוובינר מהווה פלטפורמה לחשיפת החברות הישראליות המציגות אך מעבר לכך מביא לחשיפה של החדשנות הישראלית בכלל ובכך מייצר הזדמנויות עסקיות עם מדינות אמל”ט.

זה הזמן לבחון כניסה לשווקי אמל”ט, הירשמו עכשיו!

 

לכל שאלה או פנייה, מוזמנים לפנות למייל הנספחות הכלכלית בפרו: Lima@israeltrade.gov.il

עקבו אחרינו למידע על עוד אירועים: Israel Economic and Trade Mission to Peru

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל