אל תפספסו את הרישום!

זמן מוגבל להירשם לתוכנית הסקייל אפ

בהמשך לפוסט שלי בסוף 2021, יצאנו לדרך עם המחזור השלישי של תוכנית הסקייל אפ.  תוכנית ייחודית המהווה גשר בין ברזיל לישראל ומספקת ידע ופיתוח עסקי לחברות המעוניינות לחדור באופן אסטרטגי לברזיל.  המחזור הנ”ל “יאיץ” עד 20 חברות (10 ישראליות לפחות, ועד ל- 5 יפניות ו- 5 סינגפוריות) אשר ייבחרו על ידי ועדת מקצועית.

איך מתקבלים לתוכנית?

לאחר הגשה לתוכנית, תתכנס ועדה מקצועית הכוללת יזמים, משקיעים, שותפים מקרנות הון סיכון ובכירים מחברות ענק.  הועדה תנקד את ההגשות בהתאם לארבעה קריטריונים מרכזיים – מידת החדשנות, בגרות של החברה, מידת התאימות של הפתרון לברזיל והפוטנציאל בברזיל.

התוכנית כוללת מספר שלבים בהם סשנים און-ליין ושני ביקורים בברזיל במהלכם החברות יחשפו לאקו-סיסטם הברזילאי בסאו פאולו ובמרכזי החדשנות העיקריים (ריו, בלו הרויזונטה, פלוריאנופוליס) ויקיימו עשרות של פגישות.

הביקור בארץ

בחודש הקודם, השותפים המרכזיים של התוכנית, APEX ברזיל ו- ABVCAP יחד עם מספר ארגונים התומכים בתוכנית כמו גם EMBRAPII, ביקרו בארץ.  במהלך הביקור המשלחת נפגשה עם חברות רבות, קרנות הון סיכון, חממות ואקסלרטורים.  הביקור נועד ליצר חשיפה על ההזדמנויות השונות בברזיל, על התוכנית ועל הקול הקורא הנוסף שצפוי לצאת בקרוב יחד עם רשות החדשנות.

אחרי שנתיים בהן תנועה בין המדינות כמעט ולא היתה אפשרית, קיימת התעוררות משמעותית והסחר בין המדינות צפוי רק לצמוח. חברות ששוקלות לפעול בברזיל – אין תוכנית טובה יותר שמספקת את הידע, העזרה ופתיחת הדלתות בחדירה לברזיל.

לנוחיותכם, להלן הלינק לרישום לתוכנית.  זכרו לתוכנית יש מספר מקומות מוגבל ואנו נסגור את הרישום ב- 12 ליוני השנה.

שני המחזורים הראשונים, לפני המגיפה ובמהלכה, זכו להצלחה רבה.  15 החברות שלקחו חלק קיימו עשרות POC ונסגרו עסקאות עם שותפים ולקוחות אסטרטגיים.  אל תפספסו את ההזדמנות הייחודית הזו!

חברות שמעוניינות בפרטים נוספים – ניתן לפנות לנספחות המסחרית בסאו פאולו בכתובת: SaoPaulo@IsraelTrade.gov.il

 

צור קשר עם:

צחי רייך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל