מפתחים פתרונות בעולמות הבריאות הדיגיטלית לילדים? זוהי ההזדמנות שלכם – ניתן להגיש מועמדות עד 21 בספטמבר!

מכון בר, אקסלרטור אמריקאי בתחום רפואת ילדים (Bear Institute PACK – Pediatric Accelerator Challenge for Kids), מעודד חדשנות בבריאות דיגיטלית לילדים באמצעות טיפוח חברות סטרט-אפ המפתחות פתרונות חדשניים. המכון מציע תמיכה בכלל שלבי הפיתוח, מרעיון, דרך ולידציה, מסחור וצמיחה

במסגרת פעילות המכון מתקיימת, זו השנה השנייה, תחרות חדשנות בשיתוף Children’s National Hospital  בית החולים הממוקם בוושינגטון DC, הינו אחד מבין עשרת בתי החולים לילדים המובילים בארה”ב, עם הובלה לאומית בתחומי הניאונטולוגיה, נוירולוגיה ונוירוכירורגיה ילדים.

התכנית כוללת אפשרות לפיילוט בבית חולים ובבתי חולים אחרים בארה”ב, תמיכה ומימון לשיווק המוצר, חשיפה תקשורתית; תמיכה נוספת בפיתוח מוצר; עידוד הזדמנויות לשיתופי פעולה עם חוקרים; ופרס כספי בגובה של עד 100,000 דולר.

האקסלרטור מזמין הגשת מועמדויות לפתרונות שמתמודדים עם הסוגיות הבאות בבריאות דיגיטלית ברפואת ילדים:

  • שיפור מצב תוצאות בריאותיות
  • שיפור חווית המטופל ו/או משפחתו
  • שיפור עבודת הרופא
  • הפחתת עלות טיפול

מועמדויות לתכנית ייבחנו על ידי ספקי שירותי בריאות ומנהלי בתי חולים לילדים. מועד אחרון להגשת מועמדות הינו 21 בספטמבר 2022.

לפרטים נוספים: https://www.bearinstitutepack.org/ ;

לפרטים אודות אופן ההגשה: https://www.bearinstitutepack.org/how-it-works

המחלקה הכלכלית-מסחרית בשגרירות ישראל בוושינגטון מקדמת שילוב חברות ישראליות בשוק האמריקאי, בין היתר באמצעות קידום ייצוא, קידום חדשנות ומו”פ משותפים, וקידום היבטי מדיניות סחר ורגולציה.

כתבה: איישה אספי. למידע נוסף או בשאלות, ניתן לפנות לאיישה בדוא”ל: aisha.espey@israeltrade.gov.il

  • האמור בפרסום זה אינו מהווה ייעוץ מסחרי או משפטי, ואינו יוצר מחויבות כלשהי מצד כל מי שכתב, ערך, תרגם או מצוין בפרסום. כל פעולה שנעשית על סמך המידע והפרטים המופיעים בפרסום היא באחריות המשתמש בלבד. מומלץ לקרוא את תוכן הפרסום במלואו בשפת בקישורים מעלה.

צור קשר עם:

נטלי גוטמן חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל