הזמנה להשתתף בכנס ביטחון מולדת וסייבר במקסיקו סיטי – Expo Seguridad – יוני הקרוב

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה במקסיקו, בשיתוף פעולה עם מכון הייצוא, מזמינה אותך להשתתף בכנס ביטחון המולדת וסייבר המוביל במקסיקו – Expo Seguridad 2022 בתאריכים 28-30.6.22, שיתקיים במקסיקו סיטי.

אירוע זה נוסד בשנת 2002, ומטרתו להפגיש בין מפיצים ולקוחות פרטיים וממשלתיים בסקטור ביטחון המולדת וסייבר, במגוון רחב של פתרונות כגון אזעקות, מעקבים, אכיפת חוק, אבטחת סייבר, בינה מלאכותית, כלי רכב, מזל”טים וכדומה.

זוהי השנה השנייה שהנספחות הכלכלית במקסיקו תקיים ביתן באירוע. בשנה שעברה השתתפו שש חברות ישראליות והתקיימו מעל 100 פגישות B2B. כמו כן, בשנה שעברה ביקרו מעל 20 אלף איש במהלך שלושת ימי התערוכה. בין הנוכחים מהמגזר הציבורי היה שירות ההגנה הפדרלי, המזכירות לביטחון האזרח של מקסיקו סיטי, שר הביטחון של מדינת מקסיקו, המשטרה העירונית של Ecatepec ורשות הכבאות של מקסיקו סיטי. יתרה מכך, התערוכה סוקרה על ידי 42 כלי תקשורת.

השנה הוזמנה הנספחות הכלכלית עם ביתן של 8 חברות בתחומי ביטחון המולדת וסייבר, כך שגודל הביתן יעמוד על 120 מ”ר וימוקם בצמוד לטרקלין הממשלתי. מעבר לנוכחות הפיזית, הנספחות הכלכלית במקסיקו תסייע בפגישות B2B מתואמות מראש ותיאומם תוך כדי התערוכה.

בכדי לקבל פרטים נוספים אודות עלות הביתן, רשימת החברות המקסיקניות המשתתפות, עיצובו וכדומה, נא ליצור קשר (אנגלית או ספרדית) עם קצינת הסחר קרלה לופז במייל זה.

הרשמה לאירוע ניתן לבצע כאן. המועד האחרון לרישום השתתפות חברה ישראלית הנו 24 באפריל 2022.

 

צור קשר עם:

ליאור יפה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל