“קול קורא” לחדשנות בתחום המכרות בפרו, הצטרפו לאתגר!

תחום המכרות בפרו הוא אחד התחומים הגדולים והרווחיים ביותר בפרו והצורך בחדשנות בסקטור גדל משנה לשנה.

האב החדשנות של סקטור המכרות בפרו- Perumin Hub משיק בכל שנה תכנית ייעודית למשיכת חברות בינ”ל לקידום חדשנות בקרב חברות המכרות. מטרת התכנית היא חיפוש פתרונות לאתגרים גדולים בתחום הכרייה באמצעות חדשנות. בתכנית משתתפות 18 חברות כרייה ,חברים בה מעל 40 גופים שותפים ומעל 1,000 חברות חדשנות ויזמים משתתפים באתגר בכל שנה. חברות הכרייה מיפו את התאגרים הנוכחיים שלהן ומחפשות את הפתרונות לאתגרים מסויימים שעליהם ידונו במהלך התכנית. הזוכים באתגר יוכרזו בכנס ה-35 של ארגון Perumin, כנס המכרות המוביל בפרו ויזכו לעבוד עם חברות המכרות המובילות בעולם!

לתכנית 3 שלבים:

1. הגדרת האתגרים: שלב בו חברות הכרייה המרכזיות וארגוני המפתח במגזר מגדירים ומאפיינים 11 אתגרים המייצגים הזדמנויות חשובות להתמודדות באמצעות חדשנות בתחומים הבאים: סביבה וקיימות, משאבי מים וכרייה 4.0. ישנם מספר אתגרים העוסקים בסוגיות כגון אופטימיזציה של שימוש/ שימוש חוזר במים, ניהול מים, decarbonization ואבטחת סייבר. השקת התהליך וחשיפת האתגרים יפורסמו באופן רשמי באתר ההאב ב- 10.3.22- ההרשמה לאתגר נפתחת.

2. Matchmaking: שלב שבו עורכים חיבורים המתאימים לאתגרים:
– חיבור הפתרונות החדשניים בקרב מספר אקוסיסטם שונים בפרו וברמה בינ”ל כדי להשלים ולחזק את ההצעות הניתנות ו/או למצוא שותפים מקומיים.

– הצגת פרופיל ראשוני של ההצעות החדשניות לחברות כרייה כדי לקבל משוב ממשתמש פוטנציאלי.

3. תחרות: הצגת פתרונות כמענה לאתגרים של חברות כרייה. ההצעות הטובות ביותר יזכו בהזדמנויות עסקיות עם חברות הכרייה וחיבור לשחקנים רלוונטיים באקוסיסטם ברמה הבינלאומית.

הנספחות הכלכלית בפרו קוראת לכל החברות הישראליות שהחדשנות היא מנת חלקן, לקחת חלק בהזדמנות זו ולהשתתף בוובינר ייעודי (רק לחברות הישראליות), בשיתוף פעולה עם האב החדשנות (Perumin Hub), שיתקיים ב- 24.3.22 בשעה 16:00 שעון ישראל ובו נציג את כל המידע הדרוש לרישום והשתתפות באתגר, נפרט על שלבי התהליך ותינתן האפשרות לשאול שאלות. צוות הנספחות בפרו ילוו את החברות לכל אורך התהליך.

לינק להרשמה לוובינר: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_H6In03YNSPekN8NYi9UNzA

מידע נוסף על התאגר ניתן למצוא באתר- www.perumin.com/en/hub או ניתן לפנות אלינו- Lima@israeltrade.gov.il

מחכים לראותכם!

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל