תנו גז! ובואו להציג פתרונות לתעשיית האנרגיה בארגנטינה

ב-23-20 במרץ תתקיים בבואנוס איירס תערוכת האנרגיה הגדולה ביותר במדינה – Argentina Oil & Gas Expo 2022.

בתערוכה ישתתפו חברות ארגנטינאיות וזרות העוסקות במסחר, הפקה ומתן שירותים לתעשיית הנפט והגז. בתערוכה המתקיימת אחת לשנתיים נפגשים נציגי תעשייה, ממשל ואקדמיה מסקטור האנרגיה במטרה לדון בעתיד הענף. בנוסף, התערוכה מספקת במה להצגת טכנולוגיה וחדשנות לדרג מקבלי ההחלטות בענף הארגנטינאי.

השנה הנספחות הכלכלית בבואנוס איירס תסייע בקידום חברות ישראליות בתערוכה באמצעות ביתן לאומי ישראלי. הביתן יוקם על ידי חברת סחר מהשוק הפרטי ותנוהל בשיתוף הנספחות הכלכלית. אנחנו מזמינים חברות ישראליות להציג בביתן הישראלי ולקבל סיוע מהנספחות הכלכלית בקביעת פגישות b2b ואיתור הזדמנויות עסקיות נוספות. הצטרפות לביתן מותנית בתיאום עם החברה המפעילה המקומית ועם הנספחות הכלכלית. למפת התערוכה.

אילוסטרציה: הביתן הישראלי

כמה מילים על שוק האנרגיה הארגנטינאי

סקטור הנפט והגז הוא אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של הכלכלה בארגנטינה. במדינה 66,000 בארות נפט ולמעלה מ-100 שנות ניסיון בהפקת אנרגיה. לא פלא שחברות האנרגיה הגדולות בעולם פעילות בארגנטינה, ביניהן Chevron, ConocoPhillips, ExxonMobil, Petronas, Shell, Total.

מינהל המידע לאנרגיה של ארצות הברית ה-EIA (Energy Information Administration) הגדיר את ארגנטינה כאחת ממעצמות האנרגיה המובילות בעולם – כאשר למדינה מאגר פצלי גז השני בגודלו בעולם ומאגר פצלי נפט גולמי הרביעי בגודלו בעולם. התעשייה המקומית מעידה על צורך בחברות שירות קטנות ובינוניות בעלות מומחיות בפצלים, כדי לשפר את יעילות ההפקה ולהוזיל עלויות.

ארגנטינה היא המפיקה הגדולה ביותר של גז טבעי באמל”ט, והוא מהווה 60% מאספקת האנרגיה במדינה.   ממשלת ארגנטינה השיקה את “Plan GasAr”, תוכנית גז טבעי שנועדה להגדיל את הייצור המקומי ולהפחית את יבוא הגז. תוכנית הגז הממשלתית מספקת מסגרת המבטיחה גישה למטבע חוץ ותמיכה ממשלתית להגדלת הייצור.

למידע נוסף בנוגע לשוק האנרגיה ולאפשרויות ההשתתפות בתערוכת Argentina Oil & Gas Expo 2022, צרו קשר עם הנספחות הכלכלית בבואנוס איירס באמצעות מערכת הפניות ליצואן או ישירות עם קצין הסחר מריאנו דוחובנה במייל mariano.dujovne@israeltrade.gov.il.

נכתב בעזרתה האדיבה של רעות יונסי-שפינדל

 

צור קשר עם:

ליאור שפינדל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל