אירוע הזדמנויות לסקטור המכרות באמריקה הלטינית!

הנספחויות הכלכליות בפרו, צ’ילה וקולומביה מזמינות אתכם לאירוע חשיפת הזדמנויות בתחום המכרות בשוק אמריקה הלטינית בדגש על פתרונות טכנולוגיים בתחום המים.

תחום המכרות ביבשת אמריקה הדרומית הוא מהגדולים בעולם וכולל מאות של אזורי כרייה ומחצבים העשירים במתכות מגוונות ומינרלים רבים. מעל ל- 60% מהייצוא של פרו הינו תוצר של המכרות ובשל כך סקטור זה הינו אחד מהסקטורים הגדולים והמבוססים במדינה. חלק עיקרי בתהליך הכרייה דורש שימוש מאסיבי במים וכימיקלים ועל כן ישנו צורך לטיפול וטיהור המים בתום התהליך. כלל המכרות בפרו נמצאים בבעלות פרטית ובשל גודלם ומורכבותם, יש לחברות הכרייה אתגרים רבים שלהם יש למצוא פתרונות ייחודיים וזוהי ההזדמנות של החברות הישראליות!

ביום שני 21.2.2022, בשעה 15:30 (ישראל) נקיים וובינר בנושא “פתרונות מים לתעשיית הכרייה של צ’ילה,פרו וקולומביה” יחד עם הנספחויות הכלכליות בצ’ילה וקולומביה ובשיתוף מכון הייצוא.

אירוע ההזדמנויות יכלול פאנל מומחים ובכירים בתעשיית המכרות של פרו, צ’ילה וקולומביה ויעסוק באתגרי תעשיית הכרייה הדרום-אמריקאית. זו הזדמנות מצויינת לשמוע על מצב תעשיית הכרייה ועל האתגרים העומדים לפתחה בשלוש המדינות וכיצד הטכנולוגיה הישראלית יכולה להשתלב בפתרון האתגרים הללו. להלן משתתפי הפאנל באירוע (הפאנל ייערך בספרדית, תרגום סימולטני לאנגלית יהיה זמין. הירשמו כאן!):

  • Juan Manuel Durán, Agencia Nacional de Minería, Colombia
  • Cristian Cifuentes, Comisión Chilena del Cobre, Chile
  • José De Pierola, Southern Cooper, Perú

לאחר סשן של פאנל המומחים, יציגו גורמים מובילים בתעשיית המים הישראלית, הדובר הראשי הינו רביד לוי, מנהל קהילת החדשנות במים של ישראל (wateredge-iL) ואחריו ייערך סשן פיצ’ינג של 6 חברות ישראליות המתמחות בפתרונות טכנולוגיים בתחום המים: Amiad, AMS Technologies, FilterSafe, Mayan, Rotec, Turbulent Technologies.

האירוע מתקיים בשיתוף פעולה עם האב החדשנות של תעשיית הכרייה בפרו, נציבות הנחושת הצ’ילנית, איגוד התעשייה של Antofagasta והסוכנות הלאומית לכרייה של קולומביה.

הצטרפו אלינו ביום שני 21.2.2022, בשעה 15:30 (ישראל) ללמוד עוד על ההזדמנויות המחכות לכם בדרום אמריקה! 

לינק להרשמה (חינם):

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_1sIeUFlERqqeeJCqk-Tf4g

 

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל