תוכנית הסקייל אפ נפתחת שוב לרישום!

מחזור שלישי יוצא לדרך!

למי שעדיין לא מכיר, תוכנית ה- Scaleup InBrazil היא פרי יוזמה של הנספחות המסחרית בשיתוף עם APEX ו- ABVCAP הברזילאים.  התוכנית נולדה מתוך הבנה שהידע והצרכים שחברות ישראליות צריכות על מנת לחדור בצורה אסטרטגית לברזיל – אינו נגיש עבורם במסגרת התוכניות והארגונים שהאקו-סיסטם הברזילאי מציע. 

את המחזור הראשון שהיווה פיילוט עבור כל הצדדים, פתחנו בהצלחה בשנת 2019, שכלל 10 חברות שהתחילו את התהליך ו- 5 ש”האצנו” בכל שלבי הפרויקט שכלל בין היתר 2 ביקורים בני שבועיים כל פעם בברזיל.  את המחזור של 2020, הרחבנו (הכפלנו) ופתחנו עם 20 חברות מהן “האצנו” 10.  בשונה מהמחזור הראשון, נאלצנו להמיר את כל התוכנית לפעילות וירטואלית זאת לאור מגבלות המגיפה שלא איפשרה תנועה בין מדינות כמו גם ארועים ומפגשים פיסיים.

הפיילוט הצליח – והתוכנית מתרחבת שוב

למרות האתגרים והאימפקט השונה שהמחזור השני יצר בצל האילוצים, ניכר עבורנו כמו גם עבור השותפים שלנו, שמדובר בתוכנית איכותית, ייחודית, המייצרת ערך ומגשימה את היעדים של מעצבי התוכנית. 

לאור זאת התוכנית התרחבה (שוב הכפלנו) והמחזור השלישי שיפתח לרישום במהלך ינואר, יהיה פתוח ל-2 מדינות נוספות – יפן וסינגפור.  מדינות אלו נבחרו לאחר סינון ומתוך הבנה שהתוכנית תוכל לייצר עבורם ערך דומה מחד, ולמשוך חדשנות רלבנטית לברזיל מאידך.

לאור העובדה שהנספחות המסחרית הינה שותף מעצב מרכזי בתוכנית, לישראל שמורים 10 (לפחות) מתוך 20 המקומות שאנו מייעדים ל”האצה”.

איך ניתן לדעת האם התוכנית מתאימה לכם?

התוכנית מתאימה לכל חברה בוגרת (מוכרת), עם מוצר חדשני, הרלבנטי לשוק הברזילאי ואשר מעוניינת לחדור בצורה אסטרטגית לברזיל. 

התוכנית מספקת ידע וכלים בנושאים רבים ביניהם: רקע על ברזיל ועל הסקטורים הספציפיים, מיסוי, גיוס עובדים, פתיחת חברה, שיווק, כיצד לעשות פיצ’ים למשקיעים ולחברות ברזילאיות ונושאים רבים נוספים.  לכך מתלווה מאמץ רב בצד הפיתוח עסקי לחשוף את החברות לאקו סיסטם הברזילאי, למשקיעים כמו גם פגישות עם חברות, שותפים ואינטגרטורים פוטנציאלים.

אם אתם מעוניינים להצליח בברזיל, להשקיע ולהתחייב לתוכנית שתספק לכם את הכלים, הידע והגב העסקי לחדור בצורה הנכונה ביותר לברזיל – צרו עמנו קשר בכתובת: Saopaulo@IsraelTrade.gov.il

צור קשר עם:

צחי רייך

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל