אתגר המיחזור – SEAL THE CYCLE

ChileGlobal Ventures מפרסמת קולות קוראים שנועדו למשוך חברות חדשניות היכולות להשתלב בתעשייה בצ’ילה. עבור חברות ישראליות אלו הזדמנויות טובות לכניסה אל השוק הצ’ילני.

Fundación Chile (ובקיצור FCH) – הוא תאגיד ללא מטרות רווח שהוקם בשיתוף פעולה של ממשלת צ’ילה והמגזר הפרטי. התאגיד הפועל למעלה מ-40 שנה מסייע לצמיחת התעשייה בצ’ילה באמצעות הטמעה של טכנולוגיה וחדשנות ובניית חברות חדשות תוך התמקדות ביתרונות התחרותיים של צ’ילה. באמצעות תכניות התמיכה השונות, FCH הובילו הקמה של 66 חברות לאורך שנות פעילותה.

FCH תומך בענפים שונים בתעשייה כדוגמת חקלאות, חקלאות-ימית ואנרגיה ירוקה ומקדם תכניות של הכשרות עובדים, עידוד חדשנות ופיתוח קרנות הון סיכון. הצלחה בולטת של התאגיד היא פיתוח שוק הסלמון בצ’ילה. בתמיכת FCH הפכה צ’ילה ממדינה שאיננה בית גידול טבעי לדגי סלמון, ליצרנית השנייה בגודלה בעולם של דגי סלמון.

כיום אנשי FCH מקדמים אג’נדה של כלכלה שיתופית, תוך ניסיון ליצירת סינרגיה בין צמיחה כלכלית, הגנה על הסביבה ופיתוח חברתי. FCH משתפים פעולה עם עשרות רבות של ארגונים מהסקטור הפרטי והציבורי מ-35 מדינות שונות.

ChileGlobal Ventures היא זרוע השקעות של FCH, המשקיעה ביזמים בכל העולם, העובדים על פתרונות חדשניים שיכולים להשתלב ולתמוך בתעשייה בצ’ילה.

מטרת זרוע ההשקעות היא לתרום לצמיחה הכלכלית של צ’ילה ולחזק את התחרותיות והגיוון של הכלכלה במדינה. הרעיון המסדר בעבודת זרוע ההשקעות הוא לעשות שימוש בכלים של תעשיית ההון סיכון, בכדי לחבר בין טכנולוגיה חדשנית המפותחת על ידי סטרטאפים לבין משקיעים וחברות בצ’ילה.

ChileGlobal Ventures מפרסמת קולות קוראים שנועדו למשוך חברות חדשניות היכולות להשתלב בתעשייה בצ’ילה. עבור חברות ישראליות אלו הזדמנויות טובות לכניסה אל השוק הצ’ילני.

לפניכם שני קולות קוראים שיכולים להיות רלוונטיים לחברות ישראליות:

SEAL THECYCLE – קול קורא לפתרונות טכנולוגיים שיסייעו במיחזור מיליוני מחסניות הסיליקון המשווקות בעולם מדי שנה. האתגר הוא הפרדה של HDPE – High Density Polyethylene משאריות הסיליקון הנותרות במחסנית לאחר תום השימוש. המטרה היא שילוב מחסניות הפלסטיק בשרשרת הערך של מיחזור פלסטיק. הקול הקורא מתקיים בשיתוף עם חברת Henkel, המעוניינת לשלב אריזות ירוקות יותר במוצרים שהיא מפתחת. ראו את הוובינר המציג את פרטי הקול הקורא ואת פעילותה של חברת Henkel.

Pitch Day הזדמנות נוספת היא לקבל השקעה מרשת האנג’לים של ChileanGlobal Ventures. רשת המשקיעים מחפשים סטארטאפים בעלי מרכיב טכנולוגי מתקדם במגוון סקטורים. הרשת מנהלת תהליך סינון הכולל הגשת הצעה טכנולוגית ראשונית וימי פיצ’ינג בפני המשקיעים. חברות הזוכות בהשקעה יזכו לתמיכה בכניסה לפעילות בשוק הצ’ילני.

צוות הנספחות הכלכלית בסנטיאגו זמין עבורכם, וישמח לסייע לכם בקשר עם ChileGlobal Ventures ובתהליך הדרוש להתמודדות בקולות הקוראים.

ניתן לפנות אלינו באמצעות מערכת הפניות ליצואן, וכן ישירות לקציני הסחר – Andre.Rautenberg@israeltrade.gov.il ו- carla.haschelevici@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

ליאור שפינדל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל