דאלאס – בירת התקשורת של טקסס

דאלאס היא אמנם מרכז גדול בתחום הטלקום, אבל מובילה גם במספר סקטורים אחרים גדולים וחשובים.

דאלאס (Dallas) הממוקמת בצפון טקסס היא אחת מהערים הצומחות ביותר בכל ארה”ב. עם אוכלוסייה של 1.3 מיליון איש, היא העיר התשיעית בגודלה בארה”ב והשלישית בטקסס. אך למעשה יותר נכון להסתכל על דאלאס יחד עם פורת וורת’ (Fort Worth) הצמודה אליה, כאשר נמל התעופה הבינלאומי של דאלאס, אחד מהשדות העמוסים ביותר ביבשת, מפריד ביניהם. כאשר מסתכלים על שתי הערים יחד, גודל האוכלוסייה עולה ל2 מיליון ומתקבלת תמונה של מרכז כלכלי חשוב ומגוון.

בדאלאס-פורת וורת’ נמצאים המטות העולמיות של צבא ארה”ב וחיל האוויר האמריקאי המספק שירותים וסחורות לצוותים הצבאיים השונים.

בנוסף, בדאלאס קיים הריכוז הגדול ביותר של חברות טלקומוניקציה וכן חברות טכנולוגיות, יצרניות וכאלו המספקות שירותים בתחום התקשורת. החברות הללו יושבות ב”מסדרון הטלקום” – Telecom Corridor שהוא למעשה אזור בו מרוכזות כ6,000 חברות, עם למעלה מ120,000 משרות ונמצאות בו ענקיות תקשורת גדולות כמו AT&T, Verizon, Alcatel-Lucent ועוד.

גם תעופה  וחלל היא סקטור חזק באזור עם ענקית התעופה American Airlines הממוקמת באזור יחד עם Airbus Helicopters ,Bell Textron, Lockheed Martin, Whitney & Pratt ועוד. גם לחברות קמעונאיות גדולות כמו Justin Brands, Pier 1, Neiman Marcus יש נוכחות  יחד עם ענקיות אנרגיה שלהן מרכזים גדולים באזור.

המיסוי הנמוך, הקיים בכל טקסס, והסביבה הנוחה לעשיית עסקים הופכת את דאלאס ליעד שכדאי לשים על המפה!

מעוניינים לשמוע על הזדמנויות עסקיות נוספות באזור? מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית ביוסטון, טקסס.

צור קשר עם:

אורנה אברהם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל