פרו: סיכום שנה וצפי לשנת 2022

שנת 2021 תיזכר לעד כשנת קורונה ובה עליות, מורדות, משברים, שינויים רבים ובעיקר הרבה זום!

פעילות הנספחות הכלכלית בפרו התקיימה ברובה המכריע בפלטפורמה הוירטואלית ובכך הצלחנו לגשר על המרחק הגיאוגרפי ולחבר יותר חברות ישראליות לשוק המקומי ולאפשר לחברות הפרואניות להיחשף לטכנולוגיות הישראליות המדוברות בעולם.

טרם מלאה לי שנה לכניסתי לתפקיד הנספחת הכלכלית ועל כן אני מאמינה שיש עוד רבות לגלות על השוק הפרואני, ההזדמנויות הטמונות בו, הבנת התהליכים, התרבות העסקית והפוטנציאל של החברות הישראליות בשוק ועל כל זאת אדווח בבלוג באופן שוטף.

גם כאן ישראל היא שם דבר וישנה הסכמה כוללת כי המוצרים והטכנולוגיה הישראלית הם האיכותיים ביותר והאמינים ביותר, אך כיאה לאמריקה הלטינית, התהליכים כאן ארוכים יותר ודורשים סבלנות אך הפוטנציאל והרצון מצד החברות המקומיות קיים ואנו, צוות הנספחות, עובדים במרץ על מנת למצוא את ההזדמנויות בשטח וליצור את הקשרים הנחוצים לקידום עסקאות בין ישראל לפרו. איך אנחנו עושים את זה?

מוציאים לפועל פעילויות כגון; וובינרים, תערוכות, פגישות וכנסים בסקטורים שונים ומגוונים על מנת לתת אפשרות לחברות הישראליות להתחבר לגורמים הרלוונטיים בשוק המקומי. בשנת 2021 היינו בקשר עם 160 חברות ישראליות המתמחות באגרוטכנולגיה, מים, סייבר, HLS, בריאות דיגיטלית, מכשור רפואי, מדיה דיגיטלית, פינטק, ייצור מתקדם ועוד ועוד, ביססנו קשרים חשובים עם 179 חברות בשוק הפרואני ותיאמנו למעלה מ- 169 פגישות עסקיות (B2B).

בשנת 2022 אנו מתכננים אפילו יותר, יתקיימו פעילויות ביותר מ- 12 סקטורים שונים הכוללים שיתופי פעולה עם גופים וארגונים מרכזיים מקומיים והכל על מנת לאפשר לחברות הישראליות חיבור טוב יותר לשוק הפרואני ולחשוף את ההזדמנויות הקיימות.

במידה והנכם מעוניינים לבחון את הפוטנציאל שלכם בשוק הפרואני, תוכלו לשלוח אלינו בקשה און- ליין במערכת פניות ייצואנים ואנו נתחיל בחיפושים!

עקבו אחרי הפעילות שלנו בלינקדין – Israel Economic and Trade Office to Peru

תרגישו חופשי לפנות אלינו למייל  Lima@israeltrade.gov.il

 

שתהיה שנה אזרחית טובה, מלאה בבריאות והצלחות!

צוות הנספחות הכלכלית בפרו

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל