הזדמנות עסקית – פעילות בסקטור הכרייה בצ’ילה!

הזדמנות עסקית – פעילות בסקטור הכרייה בצ’ילה!

EXPANDE היא תוכנית Open Innovation המקדמת הטמעת חדשנות בתעשיית המכרות בצ’ילה. ביוזמה הזו שותפות חברות הכרייה הגדולות ביותר במדינה וכן גורמי ממשל שונים (כדוגמת רשות החדשנות הצ’ילנית). התוכנית פותחת “קולות קוראים” בהתאם לאתגרים העולים מהשטח, מחברות הכרייה עצמן. חברות מכל העולם מוזמנות להציע פתרונות לאתגרים של תעשיית המכרות הצ’ילנית ולקבל הזדמנות מעולה להשתלב בתעשייה החזקה והגדולה ביותר של צ’ילה.

תהליך המיון כולל הגשת הצעת פתרון ראשונית, קיום פגישה עם אנשי EXPANDE, הגשת מסמכים טכניים מתקדמים ולבסוף פיצ’ינג מול חברת הכרייה שהציפה את האתגר. מדובר בהזדמנות מעולה להיות בקשר ישיר מול חברות הכרייה הצ’ילניות.

אנו מזמינים חברות ישראליות להגיש מועמדות לשני הקולות הקוראים הבאים:

פתרונות השקיה חכמה להפחתת זיהום סביבתי במכרות בור פתוח
רקע לקול הקורא: כדי לצמצם זיהום מפיזור של חומרים שונים בדרכי הנסיעה במכרות פתוחים, נעשה שימוש בפרקטיקה של הרטבת הדרכים באמצעות משאיות מים. התהליך נעשה על בסיס שיקול דעת אנושי. אחד האתגרים בתהליך הוא השקיה לא תמיד משיגה הרטבה אופטימלית, מכיוון שלעתים קרובות היא מושקת יותר מהנדרש, מה שיוצר הפסדי מים, בעיות תפעוליות ותנאים לא בטוחים.
הטכנולוגיה המבוקשת: פתרונות טכנולוגיים ליישום מערכת השקיה חכמה לכבישי המכרות, הפחתת זיהום סביבתי וייעול השימוש במים ובצי משאיות המים.
לפרטים נוספים הקליקו כאן 

עיבוד ודיווח של מידע גיאומכני במכרה תת-קרקעי
רקע לקול הקורא: עבור שמירה על ביטחון העובדים בכרייה תת קרקעית, החברות מבצעות ניטור תזוזה בקירות המכרה התת-קרקעי. מטרת עבודת הניטור היא זיהוי מוקדם של סיכונים פוטנציאליים לעובדים ולציוד. תהליך מדידת תזוזה של קירות חפירה נעשה כיום באמצעות מיכשור LiDAR Slam, מערכת המפיקה כמות גדולה של נתונים אשר מעובדים באופן ידני.
הטכנולוגיה המבוקשת: פתרונות טכנולוגיים שיכולים להקל על העיבוד, הניתוח והדיווח של הנתונים הנאספים מחיישני תזוזת הקירות במכרות – עבור קבלת החלטות מהירה ויעילה.
לפרטים נוספים הקליקו כאן

*בשונה מפרסום הדד-ליין באתר, עדיין ניתן להגיש מועמדות – אך נדרש לעדכן את הנספחות הכלכלית ואנו נתמוך בהליך ההגשה
צוות הנספחות הכלכלית בסנטיאגו עומד לרשותכם ואנו נשמח לסייע לכם בתהליך הגשת המועמדות לקול הקורא. אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות מערכת הפניות ליצואן או ישירות ל- Carla haschelevici קצינת הסחר המנהלת את סקטור הכרייה בנספחות הכלכלית (carla.haschelevici@israeltrade.gov.il).

צור קשר עם:

ליאור שפינדל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל