פוטנציאל האנרגיה בברזיל

כאשר הנספחות בריו מקדמת את תחום האנרגיה בברזיל אנו מכוונים לכמה סוגים של תעשיות. תחילה לתעשיית הנפט והגז- אחת התעשיות החשובות ביותר לכלכלה הברזילאית.

שנית, לתחום המכרות, תעשייה נוספת של משאבים טבעיים שבהם התברכה ברזיל. וכמובן גם לתחום הקלינטק. במהלך חודש אוקטובר השתתפנו בכמה ארועים הנוגעים לתחום על מנת לקדם את התעשייה הישראלית בתחומים אלה.

תחילה, לקחנו חלק באירוע של ארגון IBP (Instituto Brasileiro de Petróleo e Gás) האיגוד הברזילאי האחראי על התחום, זה הארגון האחראי על כל התערוכות והכנסים בתחום בברזיל.

לאור המגיפה והמניעה מלקיים אירועים פיזיים ערך הארגון מגוון אירועים וירטואלים לאורך השנה, חלקם בינלאומיים. לפני כשבוע הנספחות הכלכלית בריו שיצפה פעולה לקידום אירוע שכולו על ישראל. לאירוע הגיע גיל שאקי, לשעבר אחראי לתחום הנפט והגז ברשות החדשנות וכיום מייסד InnoValue שסקר את התחום בארץ ואת הפוטנציאל לדיגטליזציה לתעשיית הנפט והגז שיש לישראל להציע. לאחר מכן התארחו 3 חברות ישראליות שהציגו את הטכנולוגיות שלהן.

 

אירוע אחר שהיה באותו שבוע היה שבוע האנרגיה של מעבדת החדשנות NRGHUB. האירוע היה ממוקד לתחום הקלינטק על כל היבטיו והטרדים השונים שיש לתחום להציע.

מדינות שונות יצרו 'אזורים' וירטואלים ומיקדו את השיח על מה שהתקדם במדינתם בתחום. גם אנחנו בעזרתה של יעל הרמן ממשרד האנרגיה סיפרה על האפשרויות שיש לישראל להציע ועל ההתקדמות בתחום. לאחר מכן אירחנו 4 חברות ישראליות שהציעו את הטכנולוגיות שלהן. לאירוע הגיעו חברות אנרגיה, ספקים, אינטגרטורים וגורמים נוספים.

הנספחות הכלכלית בריו תשמח לסייע לכל חברה ישראלית שמעוניינת להכיר את השוק הברזילאי ואת השותפים בו. מוזמנים לפנות אלינו!

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל