עוד על דנטל בברזיל

במסגרת המאמצים של הנספחות ומכון הייצוא להנגיש את השוק הברזיאלי לשוק הדנטל הישראלי ערכה הנספחות הכלכלית בריו דה ז’נרו אירוע וירטואלי לחברות ישראליות. באירוע שנערך במהלך חודש אוקטובר אירחנו את ארגון ABIMO (Associação Brasileira da Indústria de Dispositivos Médicos)  – האיגוד הברזילאי לתעשיית המכשור הרפואי. הגב’ רג’ינה מרתון הסבירה על שוק המכשור הרופאי, האתגרים שלו והפוטנציאל שיש למכשור איכותי ועדכני שוק זה. לאחר מכן הזמנו את מר. דייגו לוזאדה ממייסדי חברת DOMO SALUTE להסביר על ההיבטים הרגולטוריים של התחום בברזיל ומה הדרישות מחברות זרות שמגיעות לעבוד בתחום בברזיל.

כפי שציינתי בבלוג קודם תעשיית הדנטל בברזיל קיבלה תפנית משמעותית בשנות ה-50 כשממשלת ברזיל הכניסה את התחום לביטוח הרפואי הממשלתי הניתן לאזרחים. עובדה זו מאפשרת שירותי בריאות שיניים למרבית האוכלוסייה של מעל ל 210 מיליון אנשים, במקביל קיבל התחום חיזוק במסגרת הביטוחים הפרטיים שנותנים שירותים לכ- 50 מיליון תושבים.

בברזיל ישנם כיום כמעט 300,000 רופאי שיניים בתעשייה של 38 מיליארד ריאל (כ-8 מיליארד דולר). על פי הנתונים של ABIMO בברזיל מושתלים כ- 2.4 מיליון שיניים תותבות ומעל ל 800 אלף שתלים בשנה. גם בתחום האורתודנטיה כ- 12 מיליון ברזילאים מבצעים טיפולים מסוג זה במהלך שנה אחת.

ברזיל היא המדינה השנייה בכל הנוגע לפרסום מאמרים בתחום ואחד השווקים החשובים והמפותחים לדנטל בעולם.

התחרות משמועתית ויש מקום למוצרים איכותיים ומשתלמי שיש לתעשייה הישראלית להציע.

הנספחות הכלכלית בריו דה ז’נרו תשמח לסייע לכל חברה ישראלית המעוניינת בשוק, תפנו אלינו.

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל