גלגלי שוק הכרייה בצ’ילה נשחקים

הזדמנויות חדשות בשוק הכרייה הצ’ילני. בואו להשתלב באחת התעשיות החזקות והמבוססות שיש בצ’ילה.

כבר הצגנו בעבר את יוזמת EXPANDE. נזכיר כי מדובר בתוכנית Open Innovation המקדמת חדשנות בתעשיית המכרות בצ’ילה. היוזמה הזו נתמכת על ידי גורמי ממשל והשוק הפרטי והיא מסייעת בהטמעת חדשנות בתעשיית המכרות של צ’ילה. בין היתר, היוזמה הזו מציפה מציפה אתגרים מהשטח, כאלו שחברות הכרייה עצמן העלו, ומאפשרת לחברות פרטיות להציע פתרונות לאתגרים הללו.

אנחנו מזמינים חברות ישראליות עם פתרונות מתאימים לפנות אלינו ואנו נשמח לסייע בהגשת הפתרון שלכם ל-EXPANDE.

אתגר פתוח (העומד להסתיים בקרוב) עוסק בתחזוקה של צמיגי הרכבים הפועלים במכרות. מצב צמיגי המשאיות במכרות (CAEX) משפיע על היכולת להוביל חומרים בין הנקודות השונות במכרה. אורך החיים של הצמיגים משפיע במידה ניכרת על עלות התפעול ועל הזמינות המכנית של המשאיות, מה שעלול להשפיע על הגשמת יעדי הייצור.

 

במסגרת האתגר מוזמנות חברות המציעות פתרונות טכנולוגיים שיכולים לייעל את אורך החיים של הצמיגים וצמצום בלאי מוקדם בתוצאה מהעבודה במכרה. בתוך כך:

  1. הגנה על צמיגים: מערכות שמטרתן להימנע מנזקים פיזיים כתוצאה ממכות עם אלמנטים חדים.
  2. ניטור מצב הצמיגים: זיהוי בלאי סדיר או שאינו סדיר, נזק פנימי או חיצוני לצמיגים.
  3. תחזוקת הצמיגים: חיזוי של נקודת ההחלפה האופטימלית של הצמיגים.
  4. ניהול תחזוקת כבישים: מערכות המאפשרות איתור נזקים או הימצאות חומר בכביש להקצאה מיטבית של משאבי התחזוקה.
  5. התנהגות הנהגים: מערכות המאפשרות ניהול אינטליגנטי של התנהגות הנהגים באמצעות נתונים ממשאיות כגון: מיקום, מהירות, זיהוי נהג.

לפרטים נוספים, בקרו בעמוד האתגרים של EXPANDE.

יש לכם פתרון מתאים? קדימה, דברו איתנו!

צוות הנספחות הכלכלית בסנטיאגו עומד לרשותכם ואנו נשמח לסייע לכם בתהליך הגשת הפתרון לאתגר של EXPANDE ונלווה אתכם עד לכניסה לפעילות בשוק הצ’ילני. אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות מערכת הפניות ליצואן או ישירות לקרלה השלוויצ’י, קצינת הסחר המנהלת את סקטור הכרייה בנספחות הכלכלית, בכתובת המייל carla.haschelevici@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

ליאור שפינדל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל