חברות הכרייה והאנרגיה הגדולות בפרו מחפשות חדשנות טכנולוגית!

סקטור הכרייה והאנרגיה הוא המפתח לכלכלה הפרואנית.

בעשר השנים האחרונות הניב הסקטור נתונים מרשימים, הסקטור מהווה 66% מהיצוא הפרואני, אחראי על 12% מהתמ”ג, 23% מההשקעה הפרטית במדינה ו -41% מגביית מס הכנסה מחברות, תמלוגים ומסים אחרים.

החברה הלאומית לכרייה, נפט ואנרגיה ,(SNMPE) האיגוד החשוב ביותר בתחום בפרו, המאגד יותר מ -140 חברות בתחום האנרגיה והכרייה, משיק את תכנית החדשנות הבינלאומית ומפרסם לראשונה “קול קורא” שמאפשר הזדמנות לחברות טכנולוגיה ברחבי העולם לעבוד עם חברות הענק בפרו.

הנספחות הכלכלית בפרו יצרה שיתוף פעולה עם ה- SNMPE על מנת לאפשר לחברות הישראליות לקחת חלק בתהליך, להציג  את הטכנולוגיה הישראלית ולהשתלב בענפי הכרייה והאנרגיה של פרו.

האיגוד משיק את תהליך ה- Minergy Scouting (Mining & Energy) והרעיון הוא להאיץ את השינוי הטכנולוגי של תעשיית הכרייה בפרו ובכך לבחור את מיטב ספקי הטכנולוגיה בעולם. התהליך מהווה הזדמנות להציג פתרונות חדשניים ומודרניים לאתגרים שמציבות חברות האנרגיה והכרייה.

האיגוד מחפש חברות בינלאומיות וסטארטאפים גלובליים עם ניסיון מוכח בשוק, אשר מספקים פתרונות לאתגרים שמציבות החברות המשתתפות ויכולים ליישם זאת באופן מהיר בשטח.

ישנם 5 אתגרים לתהליך ה-Minergy Scouting:

  1. איכות הסביבה: פתרונות התורמים לפיתוח בר קיימא- יעילות אנרגטית, שימוש חוזר במשאבים, הפחתת פליטת פחמן, טיהור מים וכו’.
  2. ייצור מתקדם: שיפור תהליכים באמצעות טכנולוגיה- אוטומציה ורובוטיקה.
  3. פרודוקטיביות: חלופות לשיפור התהליכים שלנו על מנת להגדיל את מדדי הפריון בתעשייה- פלטפורמות לניהול עסקי וכו.
  4. בטיחות ובריאות תעסוקתית: פתרונות למיגון, אמצעי בטיחות וגהות בעבודה בסביבה מבצעית.
  5. קשרי קהילה: המכרות בפרו נשענים על כח העבודה בקהילות הסמוכות לו. ישנו צורך מהותי לספק פתרונות לצרכי הקהילה בין אם דרך חינוך, בריאות או שמא מערכת לניהול הקשר בין הקהילה למכרות.

הנספחות הכלכלית בפרו מזמינה אתכם להשתתף בוובינר השקת ה- Minergy Scouting אשר יתקיים ב- 1 לספטמבר בשעה 17:00 שעון ישראל. האירוע יכלול הסבר מפורט על התהליך ועל האתגרים שהוצגו, ההזדמנויות העסקיות, הכרת החברות המשתתפות וזמן לשאלות.ניתן להירשם כאן לאירוע.

לכל שאלה או מידע נוסף, ניתן לפנות אלינו- Lima@israeltrade.gov.il או בלינקדין – Israel Economic and Trade Office to Peru

מצפים לראותכם!

צוות הנספחות הכלכלית בפרו

 

 

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל