סמינרים לחשיפת חברות ישראליות- נספחות ריו לא עוצרת!

סמינרים לחשיפת חברות ישראליות- נספחות ריו לא עוצרת!

בהמשך לבלוג לפני כשבועיים בו סיפרתי על הפעילויות המתוכננות שלנו, השבוע קיימנו שתי פעילויות עם 8 חברות ישראליות. החברות הישראליות הציגו את הפתרונות הטכנולוגיים שלהן ונתנו טעימה של חדשנות עם הצגת יכולות שיש לשוק הישראלי לתרום לשוק הברזילאי.

באירוע הראשון לפתרונות האריזה לתחום המזון והמשקאות. סיפרתי לקהל על האקו סיסטם הישראלי המכוון לחדשנות וטכנולוגיה, שמחנו לארח את מנהל מעבדת החדשנות לתחום הפודטק- מר. פאולו סילברה. פאולו סיפר על הפוטנציאל והצרכים בשוק הברזילאי והתרשם מאוד מהפתרונות שהציגו החברות: Evigence, Solutum, TIPA ,  ImpacX. באירוע השתתפו נציגים מחברות מובילות כמו דנונה ברזיל, יוניליבר ברזיל, Cargil, Vigor, טטרה-פק כמו גם גורמים ממשרדים ממשלתיים כמו משרד החקלאות הברזילאי.

 

באירוע השני שקיימנו יחד עם מכון הייצוא לתחום AI & Robotics למכרות ובנייה. אירחנו את מר. גוסטבו רוקה שיספר על פרויקטים חדשים לתחום המכרות ואת מר. Telmo Ghiorzi מארגון ABEMI (Brazilian Association of Industrial engineering companies) שסיפר על הפוטנציאל והאתגרים לתחום הבנייה. לאחר מכן החברות : Ception, Cogniteam, Qsee ,Percepto הישראליות הציגו. גם במקרה הזה נרשמו חברות ברזילאיות מובילות כגון: CSN, Anglo American, MRV, Samarco, Gerdau ואחרות.

שני האירועים היו מוצלחים מאוד ונתנו במה לחברות הישראליות, זה מעורר סקרנות בקרב החברות ומביא לשיתופי פעולה במהלך השנה.

 

תודה למכון הייצוא על שיתוף הפעולה לאורך כל הדרך.

הנספחות הכלכלית בריו תשמח לסייע לכל חברה ישראלית שרואה עצמה רלוונטית לשוק בברזיל.

 

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל