טכנולוגיות לתעשיות כבדות בברזיל

ברזיל היא מדינה עם תעשייה מסורתית כבדה שמהווה חלק גדול מהתוצר של המדינה אם לא החלק העיקרי בכלכלתה. תעשיות כמו כרייה, בנייה, נפט וגז ומזון (הכולל גם חקלאות) הן תעשיות המעסיקות מאות אלפי עובדים כל אחת ויוצרות תעסוקה לכמות גדולה של ספקים.

כאשר מדרגים את החברות במדינה תמיד בין 10 המקומות הראשונים יהיו חברות מהתחומים אלה בין החברות הגדולות ביותר, ויש לזכור כי ברזיל היא הכלכלה השמינית בגודלה בעולם, ולכן מדובר במספרים מכובדים בהחלט.
מדובר בתעשיות מייצאות ויצרניות בעלי מפעלי ענק וייצור מקומי גדול. למרות היותן תעשיות עתיקות ומסורתיות, באופן מעט מפתיע, אנו רואים שינויים רבים בשנים האחרונות ורצון להתפתח ולהפוך ליותר ויותר טכנולוגיות. הרצון להיות חלק מאקו סיסטם של חדשנות מחלחל גם אליהן, האמצעים קיימים, היכולות גם כן ועכשיו עם הרצון אנו רואים יותר מתמיד את הפוטנציאל להיות אלה שלוקחים חלק בשינוי.
יותר חברות מקימות אקסלרטורים ו/או לוקחות חלק בחממות חדשנות ליצור פתרונות המתמודדים עם האתגרים שכולם חווים. אלה מביאים איתם גם את הפתיחות לשת”פ בינלאומי עם סטארט-אפים מכל העולם ויותר רצון לחלוק את האתגרים על מנת להגיע לפתרונות היעילים ביותר.
הנספחות הכלכלית בריו שעובדת עם החברות מתחומים אלה מקבלת לא מעט פניות מחברות ברזילאיות המבקשות לסייע במציאות טכנולוגיות שיתנו מענה.
לא פעם אנו עולים על מגמות שונות שמראות צורך ספציפי ולכן מכוונים לאירועים ומפגשים שנותנים מענה לכך.

בחודש אוגוסט הקרוב תערוך הנספחות הכלכלית שני אירועים לתעשיות בתחום; אירוע AI & Robotics  לתחומי הבנייה והכרייה ואירוע Packaging for the food industry.

בשני האירועים אנו נדגום חלק מהפתרונות שיש לישראל להציע על מנת לעורר עניין בקרב חברות ברזילאיות ולהביא להכרות עם היכולות והפוטנציאל של ישראל בתחום. אירועים מסוג זה לרוב מעלים את כמות הפניות של החברות הברזילאיות.
אני קוראת לחברות ישראליות מתחומים אלה ובכלל שחושבים שיש להם מענה לתעשיות כבדות לפנות אלינו למציאת שותפים או לקוחות בתחומים אלה בברזיל, תחומים חשובים ומעניינים שיכולים להביא לשיתופי פעולה רבים.

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל