סקטור הבריאות הוא חלון הזדמנויות לחברות ישראליות בברזיל

כמו שכבר יצא לנו לכתוב כאן בעבר תחום הבריאות בברזיל הוא בין התחומים החשובים והמתקדמים במדינה בו יש לחברות ישראליות פוטנציאל רב להצליח. אחת הסיבות לכך היא שרבע מהשוק הוא שוק פרטי שנותן מענה לאוכלוסייה של כ- 50 מיליון תושבים מבוססים כלכלית שלא מעט גופים מתחרים על תשומת ליבם.

השוק הפרטי בברזיל עובד בנפרד לחלוטין מהשוק הציבורי ופתוח להטמעת ציוד ומכשור רפואי מתקדם החל מקליניקות שונות ועד לבתי חולים, מעבדות בדיקות וגורמים אחרים שנותנים שירותים לתעשייה או למטופלים עצמם. הקורונה הביאה אתה את הפתיחות גם לרפואה מרחוק ולניסיונות להתייעל ולמזער מגע עם החולים מה שהכניס שחקן נוסף לתחום הטיפול- גורמי הביטוח.

יש לומר, כי גם הגורמים הממשלתיים מביעים עניין ורצון להטמיע חדשנות וטכנולוגיות ועל כן גם פתוחים לשיתופי פעולה שונים במיוחד בימים אלה.

הנספחות הכלכלית בריו מפתחת את הקשרים עם כל הגורמים בתעשייה ודואגת לשמר את שמה של ישראל כמדינה בעלת יכולות והיצע גדול בכל הנוגע לחדשנות רפואית. אנו עורכים מפגשים מתוכננים עם גורמים מובילים על מנת להציע פתרונות איכותיים לאתגרים איתם מתמודדת התעשייה הזו. לכל אירוע קודם סקאוטינג ממוקד של הנספחות ודיון על הצרכים והאפשרויות שהארגונים פתוחים אליהם.

אחרי המשלחת הווירטואלית ש’הגיעה’ לבחון את החידושים הישראלים בתערוכת Med in Israel (תערוכה וירטואלית) ופגשה לא מעט חברות ישראליות ואחרי שהתארח כדובר בפאנל המקצועי, מר. סידני קלז’נר, נשיא בית החולים איינשטיין, בית החולים המוביל באמריקה הלטינית. קידמה הנספחות יום פגישות עסקיות בין הגורמים המקצועיים בבית החולים לחברות ישראליות נבחרות. באותו הבוקר נפגשו 5 חברות ישראליות עם גורמים מקצועיים מבית החולים ששאלו שאלות והתעניינו בטכנולוגיות שיש לנו להציע, האירוע היה מוצלח מבחינת שני הצדדים.

בית החולים איינשטיין שם לעצמו למטרה עוד מאז הקמתו בשנות ה- 60 להיות ייחודי, מתקדם ומוביל חדשנות בכל הנוגע לתחום הרפואה ועל כן השיח שלנו עמו חשוב לשיתופי פעולה.

המגיפה הביאה ליותר פתיחות מקרב הגופים לעשות עסקים בצורה וירטואלית ואנו קוראים לעוד חברות ישראליות שמעוניינות להגיע לשוק הברזילאי, גם בימים אלה לפנות אלינו ואנו נסייע למצוא את השותפים באזור.

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל