זה זמן מכרות – הזדמנות לשילוב טכנולוגיה ישראלית במכרות של פרו!

לראשונה, חברות המכרות בפרו ממפות ומציפות את האתגרים שלהן ומאפשרות לחברות חיצוניות בתחומי טכנולוגיות המים וה- Industry 4.0 להציע את הטכנולוגיה שתהווה את הפתרון ובכך לזכות ב”כרטיס כניסה” נדיר לעבודה עם חברות המכרות.

תחום המכרות בפרו הינו אחד מהתחומים העיקריים והחשובים ביותר במדינה ומהווה מרכיב חיוני בצמיחה הכלכלית של השוק הפרואני. התחום מהווה 10% מהתמ”ג ואחראי על כ- 50% מההכנסות של כלל הייצוא המדיני. לפי דיווח של משרד האנרגיה והמכרות בפרו, בין השנים 2018-2021, הפרויקטים בתחום נאמדו בסכום של 60 מיליארד דולר.

פרו נחשבת לאחת מ-10 המדינות העשירות ביותר בעולם במינרלים ואחת היצרניות המובילות בעולם של מתכות בסיס ומתכות יקרות. נכון לשנים האחרונות, פרו היא היצרנית השנייה בגודלה בעולם בהפקת נחושת ובין המובילות בהפקת זהב, כסף, אבץ ועוד סוגי מתכות רבים.

 

בשנות ה- 90′ כלל המכרות בפרו הופרטו וכיום, ישנן מעל ל- 200 חברות ענק פרטיות המחזיקות במכרות הללו.

מאז, החברות הצליחו למצב את עצמן בשוק הבינלאומי ולהרוויח מכך סכומי עתק. כיום, יש לחברות אלו אינטרס מובהק להתחדשות, התקדמות והכנסת טכנולוגיות שיוכלו לייעל ולשפר את מצבן הנוכחי. החברות מבינות כי עליהן לשים דגש על חידושים והכנסת טכנולוגיות לתהליך הייצור וההפקה שלהן כיוון שהדרישות הפוליטיות, הסביבתיות והחברתיות גוברות ועליהן לתת את הדין על כך. מחד, המכרות מהוות גורם פרנסה לכפרים ואזורים שלמים הנמצאים בסביבה אך מנגד, השימוש המאסיבי במים בתהליך הפקת המתכות והזיהום של המים בסיומו מכלים את מקורות המים לתושבים בכל האזור באופן בלתי הפיך וגורמים נזק סביבתי חמור ביותר.

על כן, בשנה האחרונה הוקם בפרו האב חדשנות שכולו ממוקד אך ורק בתחום המכרות- Perumin Innovation Hub והוא אמון על הבאת טכנולוגיות וחידושים לתחום שיסייעו בשיפור תהליכי הייצור וההפקה של המינרלים, חיסכון בשימוש במים, מניעת זיהום, שימוש באנרגיה מתחדשת, מציאת פתרונות ברי- קיימא ועוד. בימים אלו, האב החדשות מקדם תכנית ובה ניתנת ההזדמנות לחברות טכנולוגיה בתחומי המים וה- Industry 4.0  להציג עצמן ולהיכנס לתהליך Matching עם חברות המכרות ובכך ליצור הזדמנות לשת”פ עסקי שווה ביותר.

הנספחות הכלכלית בפרו יצרה שיתוף פעולה עם האב חדשנות המכרות ומציעה לכלל חברות הטכנולוגיה הישראליות בתחומי טכנולוגיות המים וה- Industry 4.0 (בשלב זה) להשתתף בוובינר שהינו ייעודי לחברות הישראליות ובו כל המידע הנדרש על ההזדמנויות העסקיות הטמונות בתחום ועל ההשתתפות בתכנית ה- Matching של האב החדשנות.

הוובינר יתקיים  ביום רביעי, ה- 28.4.21 בשעה 16:00 שעון ישראל, להרשמה, לחצו כאן.

צוות הנספחות הכלכלית בפרו יספק את כל המידע הנדרש ויהיה חלק בלתי נפרד בליווי החברות הישראליות לכל אורך התהליך- זוהי ההזדמנות שלכם!

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל