יש לכם עסקים במדינת ניו יורק? כדאי שתכירו את המלצות המסע ומאפיינים של המציאות העסקית במרחב

המלצות המסע של מדינת ניו יורק עודכנו בתאריך 10/4/2021. ככלל, בהתאם להנחיות ה CDC, מדינת ניו יורק ממליצה לדחות נסיעות בינלאומיות, עד שהנוסע/ת יהיו מחוסנים.

נוסעים אסימפטומטיים ומחוסנים שהגיעו מארץ אחרת (ושלא היו חולים במשך שלושה חודשים לפני ההגעה) אינם חייבים בבידוד או לבצע בדיקה. הממשל המקומי עדיין ממליץ על ביצוע בדיקה קורונה בחלון הזמנים שבין היום ה 3-5 אחרי ההגעה. לגבי לא מחוסנים (שלא היו חולים במשך שלושה חודשים לפני ההגעה), יש המלצה לבצע בדיקה בחלון הזמנים שבין היום ה 3-5 אחרי הגעתם, ולשקול הישארות בבידוד בין 7-10 ימים (כמו כן, מומלץ לאנשים אלו, שלא להיפגש עם אדם בסיכון למשך 14 יום ממועד ההגעה). ההמלצות מציינות שיש למלא תצהיר עם ההגעה. כמו כן, מבקרים עם תסמיני המחלה נדרשים לבצע בדיקות ולהיכנס לבידוד. פירוט מדויק ונוסף קיים באתר (מומלץ להתעדכן בשוטף ובסמוך להגעה): https://coronavirus.health.ny.gov/covid-19-travel-advisory

  • לתשומת ליבכם, האמור מעלה הינו תרגום חופשי של המלצות מחלקת הבריאות של מדינת ניו יורק ומוצג לכם לידע כללי. לצורך קבלת החלטת נסיעה –  יש להתייחס רק לתוכן באנגלית המופיע באתר מדינת ניו יורק.

למבקרים העסקיים – ראוי לקחת בחשבון, שמרבית עובדי המשרדים במנהטן לפחות, עובדים מרחוק (רק כ 14% חזרו למשרדים על פי סקר עדכני), ושככלל, אין התלהבות לקיום מפגשים פיזיים. סקר שנערך על ידי אחד מארגוני המעסיקים הגדולים בעיר ניו יורק, מצא כי ההערכה של רובם כי רק לקראת תחילת ספטמבר יחזרו כ-50% מהעובדים למשרד. ראש העיר הנחה את עובדי העירייה (80 אלף איש) לשוב לעבודה משרדית בתחילת מאי. לא כולם מקבלים זאת בהבנה, ויהיה מעניין לראות תוך כמה זמן ובאיזה מתווה החזרה למשרד אכן תתבצע.

 

 

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל