חברות Early Stage שימו לב! מרתון Office Hours עם משקיעים, יועצים וחברות בחוף המערבי

לאור ההצלחה של הסבב הראשון והשני (עם בכירים מ Target, MasterCard, P&P, ויזה, לנבו, דנסו ועוד) הנספחות הכלכלית בסן פרנסיסקו יוצאת בסבב נוסף של Office hours שיכלול שעות ייעוץ 1-1 עם 10 מנטורים בתעשייה היושבים בחוף המערבי, ארה”ב.

למי זה רלוונטי?

שני אתגרים מרכזיים עבור חברות צעירות המטרגטות את ארה”ב בתקופת הקורונה הם:

  1. קושי לבצע תהליך של Product Market Fit – שלב קריטי עבור חברה אשר רוצה להצליח לחדור לשוק חדש ולצמוח בו. עם הקורונה, הסגר, קושי לטוס ממדינה למדינה, המרחק מהשוק, אי יכולת לקיים פגישות פנים אל פנים והקושי להגיע לבעלי עניין בשוק באמצעות מייל קר חברות רבות לא מצליחות להגיע לאנשי הקשר הנכונים בכדי ללמוד יותר על השוק ועל התאמת המוצר/פתרון אותו הם מפתחים לצרכים של הלקוח ולסביבה העסקית בו הלקוח פועל.
  2. נטוורקינג ויצירת קשרים

כמענה לאתגרים אלו החלטנו להשיק את פרוייקט ה Office Hours עם משקיעים, יועצים ענפיים ובכירים מחברות מובילות בחוף המערבי, במטרה שיפגשו עם חברות ישראליות ובמשך 20 דק’ ייעצו להן ויתנו להן פידבק על אספקטים שונים (גיוס כסף, פיתוח, מוצר, UE, UI, שיווק ומכירות פיתוח עסקי, GTM Strategy, תרבות עסקית בארה”ב, פידבק מנקודת מבט של לקוח ועוד) ,הנוגעים לפעילות שלהם בארה”ב.

בעיקר רלוונטי לחברות Early Stage להירשם, וחשוב לתאם ציפיות שמדובר בפגישת ייעוץ ולא פגישת B2B – אל תנסו למכור את המוצר שלכם ונצלו את הזמן לשאול שאלות וללמוד כמה שניתן.

עם מי תזכו להיפגש?

יש לנו בסבב זה רשימה מכובדת של Champions מהתעשייה ומשקיעים:

ר’ כאן מידע נוסף על כל אחד מהם – ביו ובאילו תחומים הם יכולים לייעץ.

חשוב לציין, יש זמן מוגבל שניתן לנו ע”י כל אחד מהיועצים, ועל כן לא כל החברות שירשמו יזכו לקבל פגישה, אנחנו לא יכולים להבטיח מקום.

איך להתכונן לפגישה?

  • כל פגישה 1-1 תהיה 20 דק’, זה לא הרבה זמן ולכן אנחנו ממליצים לנצל את הזמן בנבונות.
  • כלל ראשון – תגיעו לפגישה בזמן (תיכנסו ללינק פגישה 2-3 דק’ לפני שהפגישה מתחילה) בכדי שתוכלו לנצל את מלוא הזמן. הפגישות הן גב לגב ולכן לאחר 20 דק’ אנחנו נקטע את הפגישה.
  • כלל שני – פחות לדבר ובעיקר להקשיב ולשאול שאלות. צמצמו את זמן הצגת החברה והפתרון/מוצר למינימום האפשרי 5-6 דקות ונצלו את עיקר הזמן לשאול שאלות ולהקשיב למומחה שיושב מולכם.
  • מומלץ להכין שקף עם שאלות שהכנתם מראש, לאחר שקראתם את הרקע על הבכיר והיכן הוא יכול לסייע לכם. זה יסייע לכם למקד את השיחה ולנצל באופן מיטבי את הזמן והמומחיות של מי שיושב מולכם ובנוסף יעיד על רצינות, מקצועיות ושהשקעתם זמן בלהתכונן.

איך נרשמים?

היכנסו ללינק הבא בכדי להירשם ולבחור את המנטור עימו תרצו להיפגש.

מועד אחרון להרשמה: 18 אפריל 2021, אל תחכו לדקה ה 99.

 

במידה ויש לכם שאלות נוספות נשמח לסייע, אנא פנו לנספחות הכלכלית בסן פרנסיסקו: SanFrancisco@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

מורן זילברשטיין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל