הזדמנות לחברות בתחום התשתיות

במהלך חודש פברואר קיימנו מספר ארועים בשיתוף עם תאגידי מים ברזילאים ביניהם CIS ו- Igua Saneamento זאת במטרה לשתף מידע ולהציג טכנולוגיות. האתגרים המרכזיים, המשותפים לרבים מתאגידי המים בברזיל, כוללים ניהול ובקרה של רשת המים והביוב, פתרונות לטיפול בשפכים כמו גם זיהוי וטיפול בנזילות ברשת.

SABESP, תאגיד המים של סאו פאולו ואחד מהתאגידים הגדולים בעולם, עומד לצאת לדרך עם פיילוט שמטרתו למפות ולנהל את תשתית הביוב בעיר.  התאגיד אינו מעוניין לרכוש פתרון אלא לרכוש שירות, אשר יאפשר לאסוף ולנתח את המידע הרב עבורם.  פרויקט זה יוצא לדרך בתמיכה ושיתוף של ה- WRG 2030 בסאו פאולו.  זו הזדמנות ייחודית, לייעץ ולעזור לתאגיד גם בהגדרת הצרכים (והמכרז בהתאם), כמו גם בצד הטכנולוגיות הנדרשות על מנת שניתן יהיה לספק את המידע הנדרש.

 מדובר באתגר גדול במיוחד ולא רק בגלל ההיקף הסופי של הפרויקט

זאת לאור המאפיינים הייחודיים של תשתיות הביוב בסאו פאולו, הכוללות מעבר לאתגרים השכיחים בערים גדולות, מאפיינים יחודיים ביניהם:

  • התמודדות עם גניבות וחבלה בציוד (סנסורים / מתכות וכו’)
  • תעשייה מגוונת ומפוזרת ברחבי העיר
  • משקעים רבים אשר גורמים להצפה של התשתיות, כמו גם זיהום של מקורות מים נקיים / לשתייה

חברות המעוניינות לקחת חלק בפרויקט, מהגדרת best practices וייעוץ בפרויקט דרך פתרונות טכנולוגיים אשר יאפשרו לספק את השירות לתאגיד, מוזמנות ליצור קשר עם הנספחות המסחרית בסאו פאולו לפרטים נוספים בכתובת: saopaulo@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

צחי רייך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל