מסכמים את 2020 וממשיכים הלאה, ברוכה הבאה 2021

שנת 2020, שנה בסימן אתגרים, יצירתיות ושינוי מציאות. בעקבות הקורונה והמשמעויות שהיא הביאה התוכניות לשנת 2020 הפכו ללא יישומיות ולכר פורייה ליצירתיות והמצאת הגלגל מחדש. אחרי ההלם הראשוני שתפס את עולם העסקים כולו, בזהירות ורגישות העברנו את פועלנו לעולם המקוון. רכשנו את הכלים הווירטואליים לקיים מפגשים בצורה פשוטה והכי קרובה למפגש פיזי. כך הצלחנו לממש כמה מאותם יעדים ופעילויות שתכננו ל-2020.

בברזיל, מדינה גדולה ומגוונת בעסקיה ישנם לא מעט איגודים ומוסדות המאגדים כמעט כל תחום אפשרי, שנת 2020 הייתה הזדמנות לחזק את הקשרים עם אותם גופים ולהגיע לתעשייה בצורה רחבה יותר. הברזילאים ידועים בתרבות העסקית שלהם- בצורך במפגש האישי והיכרות עם השותף העסקי המיועד, לכן המעבר לעולם וירטואלי דרש הסתגלות והסיוע של הגופים המקומיים השונים הביא ליצירת אמון הדדי וקידום מפגשים עסקיים.

על מנת לממש את היעדים בחרנו להמשיך ולקדם את התחומים אליהם כיוונו לשנה זו. חברות וקשרים ותיקים של הנספחות כמו: Cogna (חינוך) AMBEV (מזון ומשקאות) Nestle (מזון ופודטק) קיבלו סיוע אישי וממוקד לאיתור הצרכים הטכנולוגיים שלהם וקיימנו איתם מפגשים עסקיים עם החברות הישראליות שבחרו. קיימנו קשר רציף עם המגזר הרפואי ואיתרנו באופן נקודתי טכנולוגיות שיסייעו ללחימה במגיפה וגם לטיפול השוטף בחולים הדורשים טיפול מרחוק. לקחנו חלק בתערוכות וכנסים ווירטואליים בתחום הבריאות HIS, FIS, The Telemedicine summit באמצעות דוברים ישראלים שדיברו על האפשרויות בשוק הישראלי ובאמצעות חברות שלקחו חלק בפאנלים מקצועיים. לקחנו חלק בתערוכות וירטואליות כמו Foodtech- Expo ובהובלת מכון הייצוא ומינהל סחר חוץ קידמנו את התערוכות הווירטואליות הישראליות ויצרנו מפגשים עסקיים בתחומים השונים כמו: HLS & Cyber, Retail- Tech, IL Culinary Expo, PropTech and Cons-Tech.

כל אלה יצרו מפגשים עסקיים מול החברות המובילות בברזיל. במקביל גם דאגנו לקדם את התעשייה כולה באירועים ממוקדים על פי תחומים, כמו תחום היין הישראלי, הפודטק והבנייה אותם אנחנו מתכוונים להמשיך לפתח גם ב- 2021.

לאור מצב המגיפה בעולם בכלל ובברזיל בפרט נראה כי גם 2021 נפתחת עם מעט חוסר וודאות אך הרבה יותר כלים ומקצועיות להתמודד על המצב וחוסר היכולת לנוע בין מדינות. הנספחות הכלכלית בריו מתכננת להמשיך ולקדם את התעשייה הישראלית ופתרונותיה עם השותפים המקומיים בתחומי הבריאות (מכשור רפואי ובריאות דיגיטלית), האנרגיה, הבנייה החכמה והתשתיות, טכנולוגיות למכרות, פודטק, מזון משקאות ויין, HLS וסייבר. הפעילויות המתוכננות וירטואליות וחלקן כוללות השתתפות בתערוכות מקומיות שיהיו בפלטפורמות מקוונות עם פוטנציאל ואפשרויות לפגישות עסקיות עם המשתתפים הברזילאים, כמו גם תערוכות ישראליות ביוזמת מכון הייצוא ומינהל סחר חוץ שהנספחות תקדם ותביא ‘משלחות’ וירטואליות לקחת חלק. צוות הנספחות זמין ומזמין את כל מי שמעוניין בשוק הברזילאי להצטרף אלינו לפעילויות שיתקיימו או לפנות על מנת שנסייע לו בתחומים המצוינים מעלה או בתחומים אחרים שיש לכם עניין בהם בברזיל.

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל