חברות טכנולוגיה ישראליות בתחום המים?

חברות טכנולוגיה ישראליות בתחום המים? אל תחמיצו הזדמנות להשתתף בתכנית פיילוטים ייחודית באמריקה הלטינית והקריביים!

מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה ורשות החדשנות השיקו קול קורא לחברות מים ישראליות, להשתתף בתכנית פיילוטים ממומנת בתאגידי מים מובילים באמריקה הלטינית והקריביים, המעוניינים בפתרונות טכנולוגיים חדשניים למגוון אתגרים.

קול קורא זה, הוא חלק משיתוף פעולה מתמשך של משרד הכלכלה עם הבנק הבין-אמריקאי לפיתוח אמריקה הלטינית והקריביים (IDB), שמטרתו לחשוף טכנולוגיות ישראליות חדשניות ופרקטיקות מוצלחות באמצעות ביצוע פיילוטים, הכשרות וייעוץ טכני בתחומי תשתיות מים חכמות, טיפול בשפכים, שימוש חוזר במים והתפלה.

ארבעה פיילוטים כבר יצאו לדרך ויתנו מענה לאתגרים שפורסמו בקול הקורא בתחילת השנה (פברואר).

כעת, חברות מוזמנות להציע פתרונות לשישה אתגרים חדשים שעלו מצד תאגידי המים הבאים:

  • EAAB-ESPL – חברת שירותי המים והביוב של בוגוטה – קולומביה, מחפשת פתרונות בתחום ניטור איכות שפכים במערכת הביוב העירונית.
  • GWI – חברת המים של גויאנה, מחפשת פתרונות לאיתור וזיהוי דליפות מים במערכת מים עירונית.
  • Companhia Águas de Joinville – תאגיד המים והביוב המקומי של עיריית ז’וינויל – ברזיל, מחפש פתרונות לאיתור וזיהוי דליפות מים במערכת מים עירונית.
  • EMBASA – תאגיד שירותי המים והתברואה של באהיה- ברזיל, מחפש פתרונות לטיפול ושימוש חוזר בשפכים עירונים.
  • S.S.A – תאגיד המים והביוב של סנטה פה – ארגנטינה, מחפש פתרונות לאיתור וזיהוי דליפות מים במערכת מים עירונית.

חברות להן טכנולוגיות המסוגלות לתת מענה לאתגרים אלו, מוזמנות להגיש מועמדות עד ה- 24 בינואר 2021 (עד השעה 12:00 שעון ישראל) באמצעות האזור האישי באתר רשות החדשנות, “מסלול קרנות דו- לאומיות”.

השתתפות בתכנית תאפשר לחברות לתקף את הטכנולוגיה שלהן ולהתאימה לצרכי השוק וכן לרכוש ידע וניסיון בנושאי רגולציה וערוצי מסחור, כמו גם בעבודה עם בנק לפיתוח.

הבקשות שיאושרו יזכו למענק בגובה עלות הפיילוט או $100,000 (הנמוך מביניהם). המימון לפיילוט יינתן על ידי הבנק, על פי אופי הפרויקט וייתכן מימון משולב בהשתתפות התאגיד המקומי.

חברות המעוניינות לקבל מידע מפורט על התכנית ולשמוע מניסיונה של חברה ישראלית שמשתתפת בתכנית וזכתה במימון פיילוט, מוזמנות להירשם לוובינר שיתקיים ביום חמישי, 7.1.21 בשעה 16:00 (שעון ישראל) באמצעות הלינק הבא: https://innovationisrael.org.il/events/5290

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים הכלכליים במדינות המתפתחות ומינהל לסחר חוץ, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים.

למידע נוסף ניתן לפנות לנספחות משרד הכלכלה בוושינגטון, בכתובת: Adi.haliva@israeltrade.gov.il

 

 

 

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל