דרכים חכמות בקולומביה – הזדמנות לחברות ישראליות

פרויקט דרכים חכמות ובטוחות בקולומביה – הזדמנות לחברות ישראליות

המכון הקולומביאני הלאומי לדרכים Invias מפרסם מעת לעת מכרזים עבור פרויקטים שעתידים להתבצע בקולומביה בשנים הקרובות.

במסגרת זו, במהלך השנים האחרונות, שודרגו חלק גדול מהדרכים הבינעירוניות ומהדרכים המהירות בקולומביה, וזאת בין היתר על רקע סיום הסכסוך הפנימי בקולומביה אשר נמשך מספר עשורי שנים, וחיבור של אזורי הפריפריה של קולומביה לערים המרכזיות.

באחד מהמכרזים המשמעותיים לשדרוג דרכים באזור עיר הבירה בוגוטה זכתה חברה ישראלית אשר ביצעה את הפרויקט בהצלחה וממשיכה לתפעל אותו.

פרויקט דרכים חכמות

לאחרונה פורסם מכרז עבור פרויקט “דרכים חכמות” שמתוכנן להתבצע בדרכים המהירות והבינעירונית בחלקים שונים של קולומביה. מטרת הפרויקט הינה להשתמש באמצעים טכנולוגיים על מנת להגביר את הבקרה, הבטיחות, הבטחון האישי בדרכים ועוד מטרות משנה, באמצעות התקנה של נקודות בקרה, ניטור, מעקב ומרכזי שליטה.

שווי הפרויקט הכללי (מוערך) הינו למעלה מ-17 מיליון דולר [הערה: עבור חישוב סכומי הסף עבור דרישות הניסיון המוזכרות במסמכי המכרז – ניתן להשתמש בסכום 17.8 מיליון דולר] -לפניכם קישור למכרז. 

ההרשמה למכרז עודנה בתוקף וחברות ישראליות יכולות להגיש מועמדותן עד לתאריך ה-16 באוקטובר (ייתכן והמועד האחרון להגשה יידחה/ישתנה ועל כך יופיע עדכון באתר המכרז).

חברות ישראליות אשר מעוניינות לקבל תרגום לא פורמלי של דרישות הנסיון במכרז על מנת לבצע בדיקה ראשונית של התאמה – מוזמנות ליצור קשר עם הנספחות הכלכלית בקולומביה ולקבל מידע נוסף.

חיבור לחברת אינטגרציה מקומית

הנספחות הכלכלית בקולומביה נמצאת בקשר עם חברת אינטגרציה קולומביאנית אשר מעוניינת לחבור עם חברה ישראלית בעלת ניסיון על מנת לבצע את הפרויקט כקונסורציום. לצורך כך, החברה הישראלית תידרש להציג ניסיון רלוונטי כמפורט במכרז. ההכרה בדרישות הנסיון תוכל, כעיקרון, להתחלק בין החברה הישראלית לבין חברת האינטגרציה המקומית בהתאם להוראות המכרז.

חברות ישראליות אשר מעוניינות להיפגש עם האינטגרטור הקולומביאני – מוזמנות ליצור קשר עם הנספחות הכלכלית בקולומביה.

 

צור קשר עם:

ניר אדם סלע

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל