הזדמנות להשתתף בתערוכת הפודטק הווירטואלית הראשונה באמל”ט!

בחודש מאי האחרון תוכנן אירוע לתחום הפודטק בברזיל שכלל תערוכה וכנס מקצועי על התחום ועתידו במדינה וביבשת הדרומית בכלל. לאור הקורונה וכמו הרבה אירועים אחרים הוחלט לדחות את האירוע למועד לא ידוע, בעקבות המצב החליטו המארגנים מטעם ה- Foodtech Hub לקחת יוזמה ולהעביר את האירוע לפלטפורמה הדיגיטלית.

האירוע יתקיים ביום רביעי, ה 12 באוגוסט 2020 ומתוכנן ליום אחד- ההרשמה עדיין פתוחה! ההשתתפות היא ווירטואלית ודורשת זמינות של החברה למבקרי התערוכה. האירוע שהוא כנס ותערוכה שירכז סמינר בינלאומי עם דוברים ופאנלים מקצועיים שידברו על עתיד עולם הפודטק וההזדמנויות שבו. במקביל יציגו סטארט-אפים מברזיל ומהעולם באופן וירטואלי. המבקרים יוכלו ליזום שיחות עם כל אחד מהחברות בהתאם להתרשמות מהווידאו שיוצג בכל ביתן. האורחים הצפויים יהיו מברזיל וממדינות אמריקה הלטינית הכוללים, חברות, משקיעים ואורחים מהתחום. תוכלו למצוא עוד פרטים באתר התערוכה:   FoodTech Expo Brazil

הנספחות הכלכלית בברזיל ומכון היצוא שמחים לתמוך ולסייע לחברות הישראליות מתחום הפודטק שמעוניינות בשוק הברזילאי. הנספחות תסייע באיתור גורמים עסקיים עבור החברות המציגות על מנת לקבוע פגישות עסקיות מקדימות, צוות הנספחות ילווה את התהליך מול החברות הברזילאיות במידת הצורך.

להרשמה בלינק הבא ניתן גם לפנות לנספחות

הצטרפו אלינו!

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל