הזדמנות לחברות ישראליות – עבודה עם בנק לאומי למימון חקלאי בקולומביה (פינטק ומעבר)

הזדמנות בתחום הפינטק ובתחומים משיקים – בנק למימון חקלאי בקולומביה מחפש פתרונות ישראליים

בקולומביה קיימים מספר בנקים לפיתוח אשר עובדים ברמה הלאומית ואחראים להעניק מימון ואשראי בהתאם לחלוקה סקטוריאלית.

לאור הדומיננטיות של הסקטור החקלאי בקולומביה, מימון ואשראי לחקלאים בקולומביה הינו בעדיפות לאומית ברמה הגבוהה ביותר, ואחד מבנקי הפיתוח הלאומיים מקדיש את כל פעילותו לסקטור החקלאי.

בהתאם, נדרשים פתרונות טכנולוגיים בתחום ה- FinTech וה- InsureTech  שיוכלו לשמש את הבנק בעבודתו.

האתגרים של בנק שעוסק במימון הסקטור החקלאי בקולומביה כוללים: מספר רב של חקלאים קטנים, זכויות לא מוסדרות בקרקע, חוסר גישה לאינטרנט בחלקים נרחבים מהמדינה, שימוש בטלפונים ניידים לא-חכמים על ידי חלק גדול מהחקלאים וגורמים נוספים בשרשרת הלוגיסטית, פרופיל אשראי בלתי מאומת (וחוסר גישה להיסטוריית אשראי), שרשרת ערך (ולוגיסטיקה) מורכבת ועוד.

בהתאם לאתגרים ולמאפיינים של הסקטור החקלאי בקולומביה – חברות ישראליות אשר מציעות פתרונות בתחום מיקרו מימון/אשראי, פתרונות תשלום סלולרי המתאימים למצב שתואר בקולומביה, אימות זהות עבור אוכלוסיות כפריות ויצירת פרופיל אשראי (ללקוחות ללא היסטוריית אשראי), מודלים אלטרנטיביים להערכת סיכון לקוחות כפריים ולדירוג הסיכון, פלטפורמות לתשלומים חקלאיים, ניתוח זכויות מורכבות במקרקעין, וכן פתרונות ביטוחיים לביטוחי יבול חקלאי – מוזמנות ליצור קשר.

צוות הנספחות הכלכלית בקולומביה ממתין לפנייתכם על מנת להעריך את ההתאמה ולעשות את החיבורים הנדרשים תוך ליווי התהליך מול הבנק.

 

 

צור קשר עם:

ניר אדם סלע

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל