הזדמנות בקולומביה עבור חברות ישראליות הפעילות בתחום מיחזור הפסולת הרפואית וביעור פסולת

חברות ישראליות הפעילות בתחום מיחזור וביעור הפסולת הרפואית? קולומביה זקוקה לפתרונות

בצל משבר הקורונה (אך גם קודם לכן) כמויות הפסולת הרפואית, ברמות סיכון ביולוגי שונות, גדלות משנה לשנה וכעת באופן מהיר מהרגיל.

הצרכים המיוחדים של מערכות הבריאות בימים אלו – מובילים לצרכים מיוחדים שנמצאים בקצה השני של התהליך הרפואי והתהליכים הנלווים לו: הפסולת הרפואית.

חברה קולומביאנית מובילה בתחום מיחזור הפסולת הרפואית מחפשת פתרונות ישראליים. החברות הישראליות המבוקשות הן חברות הפעילות בכל קשת הפתרונות למיחזור פסולת רפואית, לצד חברות חדשניות המציעות פתרונות נקודתיים יותר.

החברה הקולומביאנית, הפעילה במספר רב של וורטיקלים בתחום המיחזור, מציעה כבר היום, במסגרת סל שירותים מגוון –  איסוף פסולת רפואית מבתי חולים, מעבדות, קליניקות ואף מבתים פרטיים. על רקע מגפת הקורונה ישנו ביקוש גדול במיוחד לשירותי החברה בתחום הפסולת הרפואית, וכן לפתרונות חדשים.

לחברה הקולומביאנית יש עניין מיוחד בפתרונות של ביעור פסולת רפואית (כחלופה להטמנה או כאמצעי לצמצום הכמויות המוטמנות), והיא אף מעוניינת לבחון את האפשרות להפוך חלק מהפסולת הרפואית למשאב לייצור אנרגיה תוך שיתוף פעולה עם חברות נוספות הפעילות בתחום.

בנוסף, יש לחברה הקולומביאנית עניין בפתרונות הקשורים לביעור פסולת מכל הסוגים (אמנם הדגש בימינו הינו על פסולת רפואית, אך פעילות החברה בשאר הוורטיקלים ממשיכה כרגיל) לרבות עניין בפתרונות ישראלים למכשירים וחיישנים המשמשים לתהליך הביעור על כל שלביו.

חברות מתאימות מוזמנות ליצור קשר עם צוות הנספחות הכלכלית בבוגוטה. כמו תמיד, צוות הנספחות יסייע בבחינת התאמת הפתרונות למציאות ולצרכים בקולומביה, בחיבור לחברות הקולומביאניות ובליווי התהליך.

.

צור קשר עם:

ניר אדם סלע

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל