חברות בריאות דיגיטלית ומכשור רפואי המחפשות השקעה בשוק האמריקאי? הפוסט הבא בשבילכן!

 

הנספחות הכלכלית בסן פרנסיסקו בשיתוף פעולה עם ה CSSI ו Innosphere Ventures מציגים סדרה של וובינארים (ללא עלות) לחברות וסטארטאפים מעולם הבריאות ומדעי החיים אשר מחפשות לחדור ולגדול בשוק האמריקאי. עד כה התקיים וובינאר אחד בנושא של הרגולציה החדשה של ה FDA לפתרונות אשר נותנים מענה לאתגרי הקורונה בשוק האמריקאי, הוובינאר הבא, המתקיים ביום שני, ה 20 ביולי 18:30 (ישראל), יתמקד בנושא של גיוס השקעות בתקופה הנוכחית. אנו מזמינים חברות בריאות דיגיטלית ומכשור רפואי המחפשות השקעה להצטרף לוובינאר ולקבל מידע בעל ערך להצלחתן. 

לפרטים נוספים והרשמה היכנסו ללינק הבא:

http://ilaccelerator.cssilifesciences.com/webinar-series.html

קצת מידע על השותפים לפעילות:

  1. CSSI Lifesciences – חברת ייעוץ מובילה ומוערכת בארה"ב אשר מלווה חברות משלב הפיתוח ועד שלב המסחור, עם ידע וקשרים ייחודיים בנושאי רגולציה הנוגעים ל FDA וכן יכולת ללוות את שלב הניסויים הקלינים בארה"ב.
  2. Innosphere Ventures – אקסלרטור מוביל היושב בקולורדו עם פוקוס על התחומים הבאים: ביוטק, מכשור רפואי, בריאות דיגיטלית, דיאגנוסטיקה, B2B Software, חומרה, IOT, אנרגיה, חומרים מורכבים, קלינטק, מים, תחבורה חכמה, פינטק, AI וערים חכמות. ישנו דגש על חברות מתחום הבריאות ולכן ל Innosphere יש גם מעבדות מתאימות. מעבר לתוכנית האקסלרציה המלווה את החברות בשוק ומסייעת להן באסטרטיית ה Go to market יש לגוף גם קרן הון סיכון אשר משקיעה בחברות Seed.

במסגרת סדרת הוובינארים שהשקנו יועצים מובילים בשוק בתחום הבריאות ומדעי החיים יתנו ידע פרקטי וחיוני לחברות המעוניינות לפעול ולהצליח בשוק האמריקאי. הוובינארים הם ללא עלות ויגעו בין היתר בנושאים הבאים:

  1. FDA EUA COVID-19 Strategic Opportunities to Accelerate Technology Commercialization (CTAP)
  2. Designing a Strategic Harmonized FDA Roadmap for Success
  3. US FDA Artificial Intelligence / Machine Learning Guidance
  4. US Early Stage Strategic Financing: Tips and Tricks
  5. Best Practices to Accelerate FDA Drug Development and Drive Value
  6. Accelerating a Harmonized FDA Medical Device Strategy to Mitigate Risks, Time and Costs to Increase Commercial Success
  7. Harmonizing the QMS Process

ובעוד נושאים נוספים שניתן לראות פירוט עליהם בלינק הבא: https://bit.ly/israelhealthwebinars

בכדי להתאים את התוכן לצרכים של החברות הישראליות, אנו מאפשרים לחברות הישראליות להצביע עבור הנושאים שהכי קריטיים ורלוונטיים להן, בקרו בעמוד הבא בכדי להצביע: https://bit.ly/healthwebinarvotes

למידע נוסף ולסיוע אנו מזמינים אתכם לפנות לנספחות הכלכלית בסן פרנסיסקו

Zan.Lowe@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

מורן זילברשטיין

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל