מקסיקו – קול קורא לסטארט-אפים וחברות מים ישראליות

חברת ROTOPLAS המקסיקנית המגדירה עצמה כמפתחת ומייצרת פתרונות מים למרחב האורבני, החל משסתומים, פילטרים, פתרונות אחסון מים, מערכות אגירת מי גשמים, ועד למתקני טיפול וטיהור מים.

לחברה מעל 3,000 עובדים, 20 מפעלים ופעילות ברחבי היבשת: בארה”ב, ברזיל, פרו, גואטמלה וארגנטינה, ועם הכנסות שנתיות של קרוב ל-400 מיליון דולר.

במסגרת עבודת הנספחות הכלכלית, רקמנו קשרים קרובים עם ההנהלה הבכירה ובמהלך השנתיים האחרונות, ארגנו עבורם מספר ביקורי עבודה בארץ במהלכם הצגנו להם טכנולוגיות ישראליות ויצרנו לא מעט חיבורים שהובילו לפיילוטים של סטארט-אפים ישראלים עם ROTOPLAS.

הנהלת ROTOPLAS התלהבה במיוחד מהאקוסיסטם ומהרוח היזמית בארץ, והם כעת רוצים לאמץ כחלק מאותה רוח חדשנית ולהביא אותה לחברה שלהם ולמקסיקו.

ROTOPLAS חשפה את היוזמה החדשה שלה INNWAI – מרכז חדשנות לטכנולוגיות מים, פלטפורמה בינלאומית המבקשת לקדם חדשנות במודל של open innovation ולהוות גשר לפיתוח ואימוץ טכנולוגיות כדי להתמודד עם בעיות ניהול והנגשת מים באמריקה לטינית ובעולם בכלל.

אחד האתגרים באמל”ט הינו של-37 מיליון בני אדם אין עדיין גישה וחיבור לתשתית מים.

כחלק מהפעולות הראשונות שלה, INNWAI יוצאת בקול קורא ראשון שאפתני, פתוח ליזמים, חברות סטארט-אפ, מרכזי מחקר ואוניברסיטאות מרחבי העולם עם פתרונות אשר יאפשרו להנגיש את המשאב היקר הזה לכלל האוכלוסייה.

מומלץ להירשם בהקדם, הזדמנות לזכות במענק של מיליון פסו, שווה ערך ל-50,000 דולר ופיילוט במתקני החברה. ההרשמה תיסגר ב-15 ביולי. 

לפרטים והרשמה:

https://rotoplas.com/innwai-water-innovation-hub/

ניתן גם לפנות (באנגלית או ספרדית) לג’ובאני בולניוס, העובדת בנספחות הכלכלית האמונה על קידום סקטורים המים ואגרו-טכנולוגיות.

צור קשר עם:

אוריאל רביב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל