מספקים פתרונות יישומיים של חיסונים, בריאות דיגיטליים, אבחון וניטור מרחוק ועוד, המיועדים להתמודדות למגפת קוביד-19? תוכניות בארה”ב מציעות תמיכה בסד”ג של 750 אלף דולר. הדד ליין ב 30.6.

חברות ישראליות המציעות פיתרונות יישימים לחיסונים, בריאות דיגיטלית, אבחון וניטור מרחוק, אבחון, וכו’ והקשורים למגפת קוביד-19, מוזמנות לפנות לקבלת תמיכה בגובה של עד 750 אלף דולר מתוכנית BARDA-DRIVe

BARDA היא תוכנית מימון מו”פ הפועלת באמצעות משרד הבריאות של ארה”ב, בדומה לאופן בו ממומן DARPA באמצעות משרד ההגנה. חברות המבקשות להגיש בקשה חייבות להגיש תקציר קצר עד ה-30 ביוני ולהירשם כספק בפלטפורמה של BARDA. תנתן עדיפות לחברות המייצרות בארצות הברית. על מנת להתרשם מהתנאים מומלץ לבקר באתר הבא. הקלטה של וובינר על התוכנית ניתן למצוא בכתובת הבאה.

תוכנית זו הובאה לידיעתנו על ידי שותפינו במרכז הביוטכנולוגיה של ניו יורק הממוקמת באוניברסיטת סטוני ברוק בלונג איילנד. עמיתינו במרכז הביוטק ישמחו לשוחח ככל שתרצו ללמוד עם אפשרות זו, ולהכוון אתכם כיצד להגיש מועמדות בצורה הטובה ביותר. המרכז לביוטכנולוגיה הוא מאיץ רשמי של תוכנית BARDA DRIVe (ישנם מספר מאיצים כאלה ברחבי ארצות הברית). חברות שמשתתפות במאיץ נהנות משלל שירותי טכני, מחקר ופיתוח עסקי.

חברות שמעוניינות בהזדמנות זו מעודדות לפנות לג’וש ברלינר בנציגות משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק.

WhatsApp: +1973-615-3034

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל