מעוניינים בפילוט עם מרכז בריאות אמריקאי מוביל? – Mayo Clinic, Thomas Jefferson University, Hartford Healthcare מחכים לכם!

הרשות החדשנות ובתי חולים נבחרים בעולם מכריזים בשיתוף פעולה חדש על קול קורא בינלאומי לתכניות הרצה (פיילוטים) בתחום הבריאות.

חברות ישראליות מוזמנות להגיש בקשות לביצוע פרויקטי פיילוט, בחינה, התאמה ואופטימיזציה לטכנולוגיות, שירותי ומוצרי בריאות בסביבה קלינית בבתי החולים בעולם: בתי החולים Hartford HealthCare, Mayo Clinic ו-Thomas Jefferson University  שבארה”ב ו- בית החולים Charité – Universitätsmedizin שבגרמניה .

השותפות עם בתי החולים Thomas Jefferson University ו- Hartford Healthcare היא יוזמת הנספחות הכלכלית בניו יורק שהובילה את הפרויקטים עד החתימה על ההסכם עם רשות החדשנות. ההסכם האחרון עם Hartford נחתם בחודש מרץ בטקס מרשים בנוכחות מנכ”ל רשות החדשנות אהרון אהרון ו- Jeffrey Flaks נשיא ומנכ”ל המרכז הרפואי Hartford Healthcare.

מטרותיו של הקול הקורא בשיתוף הפעולה עם בתי החולים המובילים בעולם הינן: עידוד שיתופי פעולה חוצה יבשות, האצת זמינותם של חידושים רפואיים לקהל הרחב, הנגשת טכנולוגיות הבריאות בישראל לשוק הבינלאומי וקידום פיתוח תגליות חדשות לרווחת החולים ברחבי העולם.

החברות שיבחרו במסגרת הקול הקורא, יקבלו מרשות החדשנות תמיכה לביצוע הפרויקט בגובה של עד 50% מתקציב המו”פ המאושר, זאת בנוסף לגישה למשאבים והידע של בית החולים השותף בטיפול קליני, מחקרים קליניים ובפעילות מו”פ.

הסיוע של בית החולים השותף יציע משאבים כגון שימוש במתקנים ייחודיים לפעילות אתרי בטא, גישה לתנאי שטח אמתיים לבדיקת החדשנות, שימוש בשירותים פנימיים, מומחיות, ידע או ציוד, גישה לנתונים ומערכות מידע, אפשרות לגייס חולים, משתתפים לניסויים, כלים וכו’.

בנוסף יקבלו החברות המשתתפות הנחיה של מומחים ויועצים, פיתוח משותף ועזרה בזיהוי הפרמטרים לבדיקה או מקרי שימוש פוטנציאלים, עזרה בהנחיות רגולטוריות ומשפטיות כדי להבטיח תאימות מלאה למדינת השותף וסיוע במסחור משותף של התוצר, למשל באמצעות עבודה עם שותפים עסקיים מקומיים רלוונטיים (חברות, משקיעים, מפיצים וכו’) שהם חלק מרשת בית החולים הזר.

הגשת הבעות עניין (EOI) עד לתאריך ה- 2.7.2020 בשעה 12:00 בצהריים, פרטים נוספים בדף המסלול.

צור קשר עם:

ינון אלרועי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל