איך לפצח את שוק אבטחת המולדת של ממשלת ארה”ב?

הזדמנות מצוינת לחברות אבטחה ישראליות ללמוד עוד על השוק האמריקאי – השבוע, באופן וירטואלי!

שוק אבטחת המולדת האמריקני (HLS) עומד כיום על למעלה מ- 200 מיליארדי דולרים וצפוי לצמוח בשיעורים דו ספרתיים במהלך השנים הקרובות.

זהו שוק מפוצל בין הממשל הפדרלי, ממשלות המדינות, רשויות מקומיות וכן התעשייה הפרטית. עם זאת, עבור חברות אבטחה ישראליות חדשניות ארה”ב מהווה הזדמנות אדירה וישראל מצידה נתפסת בארה”ב כבעלת ברית קרובה ושם נרדף לביטחון, יכולות צבאיות וחדשנות.

לאלו המתעניינים בשוק האבטחה האמריקאי, איגוד תעשיית האבטחה (Security Industry Association – SIA) מקיים את אירוע הדגל השנתי שלו השבוע, ה-,SIA GovSummit  ומציע הזדמנות מצוינת ללמוד על שוק זה. SIA הוא איגוד סחר גדול בוושינגטון הבירה המייצג את ענף האבטחה האמריקאי.

עקב משבר הקורונה, האירוע יהיה וירטואלי לחלוטין, מהיום (יום שני) 1 ביוני, עד יום חמישי 4 ביוני, וההשתתפות בו היא בחינם!

הנושאים שיכוסו במהלך הכנס כוללים את הבאים:

  • מדיניות ממשלתית חדשה המשפיעה על הביטחון;
  • סדרי עדיפויות ברכש ממשלתי בתחום האבטחה;
  • כיצד ארה”ב מאבטחת מתקני ממשלה;
  • שיטות עבודה מומלצות (best practices) לאבטחת אזורים ציבוריים כמו מקומות לקיום אירועים;
  • תקנים ממשלתיים המניעים אימוץ טכנולוגיות אבטחה;
  • כיצד המגיפה תשפיע על דרישות המדיניות והטכנולוגיה.

בפסגה יתארחו דוברים שידונו בטכנולוגיות ספציפיות כמו זיהוי פנים, כלי טיס בלתי מאוישים, מעקב אודיו ו- ווידיאו, טכנולוגיית גילוי נשק, רובוטיקה, טכנולוגיית גילוי חום כתגובה לנגיף הקורונה, ואיומי אבטחת סייבר, וכיצד על יצרני ציוד אבטחה להתאים את המוצרים שלהם לאיומים אלה.

באירועים קודמים השתתפו אלפים מהממשלה הפדרלית, מכלל זרועות הצבא האמריקאי, כמו גם מרשויות מקומיות. גם פסגה זו צפויה למלא תפקיד בדיונים המתמשכים של קובעי המדיניות לגבי סוגים של טכנולוגיות שארצות הברית זקוקה לה כיום.

המשתתפים יוכלו לשמוע את עמדותיהם של בכירים בממשל האמריקאי, כמו Daryle Hernandez, מנהל וועדת האבטחה הבין-סוכנותית בסוכנות לאבטחת תשתיות וסייבר (CISA) שבמשרד להגנת המולדת האמריקאי (DHS), ו- Tina Cox, מנהלת האבטחה במשרד הרכש הפדרלי הראשי (Office of the Chief Procurement Officer) , כמו גם בכירים במגזר הפרטי בארה”ב. כל אלו עשויים לסייע לחברות האבטחה הישראליות לבנות בצורה מדויקת יותר את “פיץ'” המכירה והצעת הערך שלהן בפני לקוחות אמריקאים פוטנציאליים.

הנספחות הכלכלית-מסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בוושינגטון פועל לאיתור הזדמנויות עסקיות עבור חברות ישראליות באזור וושינגטון הבירה.

למידע נוסף צרו קשר בכתובת: josh.cohen@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל