עוסקים בפס רחב – ניו יורק רוצה שתשדרגו לדיירי הדיור הציבורי את השירות

הנציגות של משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק מזמינה גורמים ישראלים העוסקים בעולם התוכן של טכנולוגיות פס רחב לבחון הזדמנות עסקית שפורסמה היום, במטרה לשפר את תשתיות אלו המשמשות את דיירי הדיור ציבורי בעיר. לנוחיותכם הנוסח תורגם בתרגום חופשי לנוחיותכם. הנוסח המחייב באנגלית נמצא באתר ה NYCEDC.

התאגיד לפיתוח כלכלי של העיר ניו יורק (להלן: “NYCEDC”) , בשם רשות הדיור הציבורי בעיר (להלן: “NYCHA”) ובסיוע משרד מנהל הטכנולוגיות הראשי של העיר (“MOCTO”) פרסמו הליך התייעצות RFEI, לצורך הרחבת שירותי אינטרנט המסופקים לתושב מתחמי הדיור הציבורי של העיר בחינם או בעלות נמוכה.

העיר מכירה בכך שחיבור פס רחב חיוני לעבודה מרחוק, טל-בריאות, מידע וכי גישה לפס רחב ברחבי העיר משתנה הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר. ההשפעה של מגפת ה COVID-19 הדגישה עוד יותר את הפערים הללו.

מובילי טכנולוגיה של פס רחב, ספקי שירותי אינטרנט ושותפים קהילתיים מוזמנים להגיש רעיונות הניתנים ליישום במהירות להרחבת שירותי הפס הרחב המשמשים את תושבי מתחמי הדיור הציבורי בחינם או במחיר נמוך.

מטרת ה- RFEI היא לזהות רעיונות מוכנים לפריסה או פרויקטים של פיילוט בעלי יישימות עכשווית המספקים לתושבים גישה לאינטרנט באמצעות הסכמי רישוי להתקנה בנכס של רשות הדיור הציבורי (ככל ניתן). ככל שהמגישים מחפשים או מעוניינים בשיתוף פעולה, עליהם לרשום זאת כך שאחרים יוכלו ליצור איתם קשר, ולמלא את הטופס “רשימת אנשי קשר לשותפות” שנמצאת בתחתית דף האינטרנט, או לפנות לכתובת הבאה.

שימו לב לתנאים ולקריטריונים המופיעים באנגלית באתר המצורף.

פניות

ניתן לבקש הבהרות מ- NYCEDC לא יאוחר מהשעה 17:00 (שעון חוף מזרחי) ביום שישי, 22 במאי 2020. שאלות הנוגעות לנושא ה- RFEI צריכות להיות מופנות ל-broadbandRFEI@edc.nyc . לכל שאלה אחרת, אנא שלחו דוא”ל ל- RFPRequest@edc.nyc . תשובות לכל השאלות יפורסמו לא יאוחר מיום חמישי, 28 במאי 2020 באתר של הרשות.

שימו לב כי לאחר המועד המצוין מעלה, כתובת הדואר האלקטרוני RFEI@edc.nyc תשמש רק לצורך מענה על השאלות הנוגעות לבעיות טכניות בתהליך הגשת RFEI.

תאריכי הגשה

1/6/20 בשעה 23:59 שעון חוף מזרחי.

הנחיות ודרישות הגשה מפורטות באתר הרשות, הזמין החל מיום רביעי, 20 במאי 2020. להורדת עותק של המסמכים, אתם מוזמנים לבקר ב-edc.nyc/rfps.

* לידיעתכם, דפדפן Chrome הוא השיטה המועדפת להעלאת התגובות האלקטרוניות שלכם לרכש הנוכחי. בעת העלאת הצעתכם, אנא שלחו את כל המסמכים בקובץ מיקוד יחיד שכותרתו שם החברה שלכם.

* לתשומת הלב, מסתמן כי על מנת להיות זכאי לעבוד עם הרשות, ספקים צריכים קודם להירשם למאגר מידע של ספקים מורשים של הרשות. רישום זה כולל צורך להציג מסמכים פיננסיים שונים, לרבות כיסוי ביטוחי.

* כפי שצוין מעלה – נוסח זה הינו תרגום חופשי של הפרסום באתר הרשות, המוגש כשירות לחברות ישראליות על ידי הנציגות הכלכלית בניו יורק, ואינו מחייב משפטית. מובהר בזאת, כי בכל הנוגע לפרטים מדוייקים על הפרסום לרבות מועדי הגשה – עליכם להסתמך רק על הנוסח המקורי באנגלית המופיע באתר הרשות. טלח.

צור קשר עם:

ינון אלרועי

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל