נספחות מקסיקו – קול קורא לחברות fintech, business continuity ו-e-commerce

פעילויות אונליין

עם התקדמות מגפת ה-covid19 וההגבלות אשר נכפו עלינו, הנספחות הכלכלית במקסיקו עברה למתכונת עבודה של פעילויות אונליין. עיקר המאמצים שלנו התמקדו וממשיכים להתמקד בקידום חברות וטכנולוגיות ישראליות באמצעות מפגשים וירטואליים עם חברות, גורמי ממשל וארגונים מקסיקנים.

מפגשים אלו בהם לוקחים חלק גורמים בכירים ביותר מצד חברות מובילות מקסיקניות הניבו עניין רב ושיח ער על טכנולוגיות ועל יישומם, יצרו לידים איכותיים לחברות הישראליות ובחלק מהמקרים אף התקדמו ל-POC Proof of Concept) מתכונת המפגשים מותאמת לדרישת שני הצדדים, בחלק מהמקרים הינה 1-1, חלק כאשר חברה ישראלית אחת מציגה בפני 10-20 לקוחות פוטנציאלים, וחלק מהמפגשים הינם במתכונת של סמינר ובו 100 משתתפים ויותר.

מתוך מעל 40 מפגשים וירטואליים אשר ארגנו עד כה, הסקטורים המובילים היו:

המכשור הרפואי ורפואה מרחוק

פתרונות אבטחת מידע וסייבר

אגרו-טכנולוגיה.

הזדמנויות נוספות 

משיחות שוטפות שלי עם בכירים מחברות מובילות במקסיקו (חברות ממדד 35 החברות הגדולות IPC) , העלו בפני את הצורך בפתרונות הבאים:

חברות פינטק –פתרונות cashless, Paperless – פתרונות אשר נועדו לצמצם שימוש בנייר ובמזומן בבנקים, בחברות ביטוח וברשתות קמעונאות, גם כאשר האינטראקציה מול הלקוח נעשית במקום פיסי ולא אונליין.

מסחר אונליין – פתרונות קלים ליישום לעסקים קטנים למעבר למכירה אונליין, אפליקציות למסחר אונליין והשוואות מחירים, מנועי חיפוש מתקדמים ל-e-commerce

ניהול צוותים מרחוק  – פתרונות לניהול צוותים מרחוק, למיקסום הפרודוקטיביות של העובדים, בקרה על שעות העבודה בפועל של העובדים מרחוק ועוד

השוק המקסיקני הינו שוק מאתגר וכזה אשר איננו נוטה להיות מבין החלוצים באימוץ פתרונות טכנולוגיים,

ולכן דרישת הסף מבחינתנו הינה עמידה בשלושת הקריטריונים הבאים:

  • בשלות החברה והמוצר
  • לקוח משמעותי בארה”ב או באירופה
  • יכולות התאמת המוצר למקסיקו

חברות מתאימות מוזמנות לשלוח אלינו מצגת החברה והפתרון למייל mexico@israeltrade.gov.il 

מועד הגשה הינו עד ה-25 במאי.

סמינר פינטק ב-18 במאי בשעה 17:00

בנוסף, הנספחות הכלכלית מזמינה את חברות הפינטק לקחת חלק במפגש וירטואלי ייעודי, בשיתוף עם בנק BANREGIO לסקירה הפנורמה של אקוסיסטם הפינטק במקסיקו, על חוק הפינטק במדינה, ועל המגמות בעקבות ה covid-19. זו ההזדמנות שלכם להיחשף וללמוד אודות הסקטור.

הקליקו כאן להרשמה (הסמינר כולו יהיה באנגלית)

צור קשר עם:

אוריאל רביב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל