חברות פודטק- הצטרפו אלינו לוובינר על ההזדמנויות שלכם בברזיל

ברזיל היא מדינה בעלת משאבי טבע גדולים וחקלאות מפותחת, זה הופך אותה לאחת המדינות הגדולות בייצוא תוצרת טרייה כמו פולי סויה, תירס, סוכר, קפה ועוד. גם לישראל היא מהווה שותפה חשובה מאוד בתחומים אלה. ולמרות הייצוא החשוב מאוד לכלכלה בברזיל, היא גם צרכנית מאוד גדולה של מזון, עם מעל ל-210 מיליון תושבים השוק הברזילאי מהווה שוק יעד חשוב למזון ולטכנולוגיות וחידושים שיקלו על העולמות המסורתיים בתחום זה.

לאור הביקוש ההולך וגובר בברזיל ישנם שחקנים רבים וגדולים בתחום חלקם מקומיים שהפכו בינלאומיים כמו BRF או JBS הנמצאות בעשירייה הראשונה של החברות המרוויחות ביותר בברזיל לשנת 2019, וחלקם בינלאומיים כמו Cargill ו- Nestle המייצרים, מייצאים ומייבאים. חלק מהחברות מחזיקות במרבית שרשרת האספקה מהחקלאים ועד לרשתות השיווק לצרכן. אבל השוק הזה מכיר, יודע וצורך את החדשנות והטכנולוגיות שיש לעולם בתחום זה ובשנים האחרונות גם מחפש להשקיע בפיתוחים ואפשרויות המתאימות לצרכים שלו.  

תחום הפודטק, כמו בשאר העולם, החל לצמוח בברזיל בשנים האחרונות והביא איתו עניין רב בתעשיית המשקיעים ובקרב חברות הענק שהקימו מרכזי חדשנות ופיתוח לתחומים אלה. השוק מוכן ומעוניין לקבל אליו עוד המצאות וחידושים ומעוניין להיות חלק מהשינוי המתגבש עולם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לוובינר על ההזדמנויות בתחום הפודטק בברזיל. בוובינר נארח את מר. פאולו סילברה, מנהל מעבדת החדשנות לתחום הפודטק בברזיל, את הגברת גרזיאלה פרטני מחברת BRF ואת מר. ג’וואו אלכסנדר קרבלו מחברת Cargill שיספרו על ההשקעות והפיתוחים בתחום בהיבט החברות.

הצטרפו אלינו!!

להרשמה לחצו כאן

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל