תוכנית Scale Up Brazil לחברות מדעי החיים

המשבר העולמי של נגיף הקורונה לא פסח על ברזיל, קצת באיחור וכמעט אחרי כולם הוא הגיע גם ליבשת הדרומית ובצעדים מדודים ומדורגים הושבת המשק והמרחב הציבורי. בברזיל הוחלט כבר לפני כחודש כי יש לאפשר לעובדים במגזר הציבורי והפרטי לעבוד מהבית ולנסות ולהמשיך לתת לעסקים להתקיים. כמובן שמרבית תחום הקמעונאות פרט לסופר-מרקטים, בתי מרקחת תחנות דלק ובנקים כל החנויות סגורות ואין מסחר, הקניונים מושבתים ויש איסור על התקהלות או התכנסות.

ברזיל, הכלכלה הגדולה ביותר באמל”ט ובכלל המדינה הגדולה ביותר מבחינת קמ”ר ואוכלוסייה ביבשת הדרומית הייתה בין הראשונות להיפגע וצפוי היה כי הפגיעה לא תהיה ממוקדת אלא תתפרס על פני המדינות השונות בה. בברזיל 26 מדינות ומחוז פדרלי 1, מתויירת ובעלת תעשיות שונות ומגוונות לאורכה ולרוחבה, לכן התנועה מגיעה כמעט לכל האזורים אך לא באופן שווה.

למרות המצב הנוכחי תוכנית Scale Up Brazil, זו השנה השנייה, ממשיכה להתקיים וקוראת לחברות ישראליות לקחת חלק בפרויקט. התוכנית של הארגון הברזילאי Apex יחד עם ABVCAP והנספחויות בברזיל מעוניינת לסייע לחברות ישראליות, חדשניות וטכנולוגיות להכיר, ללמוד ולעשות עסקים בברזיל. השנה הנספחות בריו דה ז’נרו תיקח חלק פעיל בפעילות יחד עם שותפים מקומיים וחברות בתחומים שאנו מובילים.

אחד התחומים החשובים שאנו מובילים, וכתבתי עליו כבר כמה פעמים בבלוג שלנו הוא תחום מדעי החיים. ולכן ב- 30/04/2020 נקיים וובינר Scale up Brazil in the Life Science אליו יגיעו גופים מובילים כמו: בית החולים איינשטיין, חברת המעבדות הגדולה בברזיל DASA על מנת לספר על ההזדמנויות הגדולות בתחום בברזיל. בנוסף נארח את חברת Domo המובילה התחום הרגולציה ולספר על החלק החשוב הזה בכניסה לשוק.

אנו קוראים לכם להירשם ולהגיע ללמוד מה ההזדמנויות ואיך אתם משתלבים בתעשייה הזו.

להרשמה בלינק הבא

לשאלות פנו אלינו

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל