הזדמנויות HLS בפרו לאור משבר הקורונה

משבר הקורונה מביא עמו אתגרים רבים שאינם בהכרח בתחום הרפואי ומכך גם הצורך בפתרונות רבים מתחומים אחרים. מצבים בינלאומיים מסוימים שנוצרו עקב המשבר מחייבים פתרונות HLS, כמו המצב בגבולה הצפוני של פרו.

המצב המורכב שמתפתח בגבול פרו – אקוודור, נובע מכך שאקוודור חווה את משבר הקורונה בצורה קשה מפרו – לא רק מבחינת המספרים הגבוהים של נדבקים ומתים ביחס לאוכלוסייה שם אלא גם מבחינת משהו על גבול הכאוס המסוים ששורר בחלק מהמדינה בהיבט הטיפול במצב.

מגיעות תמונות קשות מגוויאקיל, העיר ה2 בגודלה במדינה שממוקמת קרוב לגבול עם פרו, של חולים אשר בורחים מבידוד ומתמוטטים למוות באמצע הרחוב, שריפת גופות ברחוב והשארתן שם עקב היעדר שירותי פינוי, חיטוי וקבורה נאותים וכו’. לא לבעלי סף רגישות נמוך.

המצב הקשה הזה מביא לכך שיש יותר ויותר ניסיונות הסתננות מאקוודור לפרו, מה שעולה בתור בעיה שהצבא ומשטרת הגבולות המקומיים מחפשים לתת לה פתרון בצורת ניטור הרבה יותר הדוק של הגבול לכל 1420 ק”מ של אורכו, ולא רק בנקודת מעבר הגבול בעיר TUMBES, משום שמטבע הדברים ניסיונות ההסתננות הם לאורך כל הציר.

הנספחות עומדת בקשר עם גורמים מקומיים אשר מחוברים לצרכים של השלטונות בנושא ואישרו את העובדה שמצב זה טומן בחובו הזדמנויות עסקיות לרכש מהיר של פתרונות הגנת גבולות.

אנחנו מקבלים ונשמח לקבל עוד מידע דבר פתרונות ישראלים בנושא, רצוי עם מוכנות לייצוא מיידי.

צור קשר עם:

לאו (אריק) מקוך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל