חברות טכנולוגיה ישראליות בתחום המים מוזמנות להשתתף בתכנית פיילוטים ייחודית!

מינהל סחר חוץ ורשות החדשנות השיקו קול קורא לחברות מים ישראליות, להשתתף בתכנית פיילוטים ממומנת בתאגידי מים מובילים באמריקה הלטינית, המעוניינים בפתרונות טכנולוגיים חדשניים.

קול קורא זה הוא חלק משיתוף פעולה מתמשך עם הבנק הבין-אמריקאי לפיתוח אמריקה הלטינית (IDB), שמטרתו לחשוף חדשנות טכנולוגית ישראלית באמצעות פיילוטים, הכשרות וייעוץ טכני בתחומי תשתיות מים חכמות, שימוש חוזר במים והתפלה.

הפיילוטים שייבחרו, יזכו למימון של עד 100,000 דולר (כל אחד) על פי אופיו של הפרויקט. השתתפות בפיילוטים תאפשר לחברות לבחון וולידציה של הטכנולוגיה והתאמתה לצרכי השוק, לרכוש ניסיון בנושאי רגולציה וערוצי מסחור ולפתח קשרי שוק.

השותפים לפיילוטים הינם:

·         חברת שירותי המים והביוב של לימה-פרו (SEDAPAL)

·         החברת העירונית הציבוריות לתקשורת מי לשתייה, ביוב ותברואה  קואנקה-אקוודור (ETAPA)

·         חברת שירותי המים והניקוז של מונטריי- מקסיקו  (SADM)

·         רשות המים והניקוז של פראואפבס- ברזיל (SAAEP)

חברות טכנולוגיה ישראליות להן טכנולוגיה בתחומי תשתיות מים חכמות, שימוש חוזר במים והתפלה מוזמנות להגיש מועמדות לתוכנית  עד ה-25.2.20 באמצעות לינק זה

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים הכלכליים במדינות המתפתחות ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים ואפריקה במנהל לסחר חוץ, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים. למידע נוסף ניתן לפנות לנספחות משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, בכתובת adi.haliva@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל