ביתן לאומי בתערוכת AGROFUTURO – הצלחה חמישית ברצף

השנה הנספחות המסחרית קיימה זו השנה החמישית ברציפות ביתן לאומי לחברות ישראליות בתערוכת AGROFUTURO, התערוכה החקלאית המקצועית ביותר שיש לקולומביה להציע כיום. השנה התקיימה התערוכה בעיר מדאיין (כל שנה יש רוטציה בין בוגוטה לקולומביה). הנספחות הכלכלית בבוגוטה ארגנה וניהלה את הביתן הלאומי השנה, ורק בגלל התעקשות הצוות שלה, ולמרות תקציב מוגבל מאוד, צוות הנספחות הצליח להמשיך את הפעילות המוצלחת הישראלית בתערוכה זו ולהמשיך למצב את החברות החקלאיות הישראליות במרכז הבמה.

השנה השתתפו 7 חברות ישראליות בביתן הלאומי. כל קיימה קיימה עשרות פגישות עם אנשי עסקים מקומיים וזרים, מפיצים, רשויות מקומיות, סוכנויות ממשלתיות ועוד שהנספחות המסחרית ארגנה להם. השנה, אפילו יותר משנים קודמות התגבר קצב סיפורי ההצלחה של החברות הישראליות בדוכן וכמחצית דיווחו על עסקאות שנחתמו בביתן עם לקוחות מקומיים.

דוגמא נוספת לעניין הרב שהביתן הלאומי הישראלי ייצר הוא ביקורו של נשיא קולומביה, מר’ איוון דוקה, (בתמונה) .בביתן הלאומי והתעניינות והבקיאות שגילה בטכנולוגיות ישראליות איששו שוב שהעניין בטכנולוגיה הישראלית בקולומביה מגיעה לרמות הגבוהות ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם כבר עכשיו לקחת חלק באוגוסט 2020 בביתן הלאומי שנקים שוב בתערוכה.

צור קשר עם:

ארז זיונץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל