אל תפספסו את ההזדמנות לפגוש את חברות המכרות המובילות במשק הברזילאי!

קול קורא לחברות ישראליות למשלחת בתחום המכרות בברזיל- במדינת מינאס ג’ראיס

פירוש השם מינאס ג’ראיס הוא מדינת המכרות הכלליים וזו המדינה בה נמצאים רוב המכרות בברזיל כך שרוב החברות הברזילאיות בתחום מחזיקות שם מכרות פעילים. מינאס שעשירה בברזל, ניקל, אבץ, זהב ואבנים יקרות.

תעשיית המכרות היא אחת מתעשיות הבסיס בכלכלה הברזילאית, היא מהווה 5% מתוך ה- GDP של המדינה עתירת משאבי הטבע המדורגת ככלכלה השמינית בעולם. התחום מספק פרנסה למעל ל- 180,000 תושבים באופן ישיר ועוד כ- 2.2 מיליון באופן עקיף.

באופן מעט מפתיע אנו עדים בשנתיים האחרונות לרצון בשינוי והתחדשות. הצורך ניכר מזה זמן רב, אך הרצון והיכולת בתוך החברות הענקיות לעשות את השינוי אינו ברור מאליו. אנו עדים ליותר ויותר חברות שפונות בחיפוש אחר טכנולוגיות שיתנו מענה יעיל, חסכוני וטוב לאתגרים איתם מתמודדת התעשייה.

הצורך כל כך ניכר כך שמעל ל- 17 חברות התאחדו על מנת להקים מעבדת חדשנות לפיתוח פתרונות טכנולוגיים לאתגרים היומיומיים שאיתם הם מתמודדים.

ואם יש מקום לטכנולוגיה יש מקום לחברות ישראליות!

לכן פיתחה הנספחות הכלכלית בריו את קשריה עם החברות המשמעותיות ביותר בתחום. ועכשיו אנו קוראים לכם להגיע ולהציג את מיטב הטכנולוגיות לתעשייה הזו.

אז אם אתם חברת מים, סייבר, ביטחון לתשתיות, תקשורת או כל פתרון שיכול להתאים לאופרציה כזו אנחנו יחד עם מכון הייצוא מזמינים אתכם להצטרף בסוף ינואר הקרוב ל-4 ימים בהם נפגוש את החברות הגדולות והחשובות ביותר כדי לספר להם מה יש לכם להציע!

לפרטים והרשמה כאן למידע נוסף ניתן לפנות לנספחות בריו Rio@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל