נובמבר: חודש של פעילויות בתחום הבריאות

חודש נובמבר היה בסימן פעילויות בריאות. התחלנו עם אירוע FIS2019 שהתקיים ב-11.11. מדובר באירוע שנתי המתקיים כבר שנה שלישית ומושך אליו בכירים בתעשיית הבריאות בברזיל. פרומט הכנס הוא דוברים מובילים ופאנלים מקצועיים עם הדובר ואורחים אחרים. השנה, גם ישראל הייתה חלק מהתכנים המקצועיים כאשר אירחנו את ד”ר יוסי בהגוני, מנהל-שותף מקרן ההון סיכון Qure Ventures. יוסי הגיע על מנת לספר על הטמעתה של הדיגיטליזציה בבריאות בישראל ועל היעילות שמגיעה בעקבות כך. ההרצאה הייתה מוצלחת מאוד והציגה בצורה מפורטת את החדשנות והטכנולוגיות שעושים בהם שימוש במערכת הבריאות הישראליות. ולא רק בפאנל הייתה נוכחות ישראלית, גם מחוץ לאולם המליאה הציגו 5 חברות ישראליות שונות וערכו מפגשים עסקיים במעברים שבין ההרצאות. הנוכחות הישראלית בלטה לאור העובדה ששאר הסטארט אפים שהציגו היו ברזילאים.

למחרת, ערכה הנספחות אירוע ישראל עם רשת בתי החולים הפרטית המובילה בברזיל Rede Dór. הקשר עם בית החולים והבמיוחד עם מרכז החדשנות של בית החולים התהדק בשנה האחרונה והביא לביקורם של בכירים בתערוכת Med In Israel במרץ השנה (2019). במסגרת אירועי חדשנות פנימיים שעושה החברה החלטנו לקיים יום ישראל לבכירים בבית החולים. האירוע כלל הרצאה על ישראל, על מערכת הבריאות הישראלית והטמעת החדשנות ולסיום פיצ’ינג של 5 חברות ישראליות שהגיעו לריו. לאחר האירוע ערכנו ארוחת צהריים במקום שהייתה לאירוע נטוורקינג בין משתתפי האירוע.

ועכשיו אנו יוצאים לאירוע שלישי, תערוכת Medica בדיסלדורף, גרמניה. התערוכה מתקיימת מידי שנה ומינהל סחר חוץ יחד עם מכון הייצוא מקים ביתן לאומי עם מעל ל-60 חברות ישראליות. הנספחות הכלכלית בריו מתאמת פגישות עסקיות בין החברות הישראליות המציגות בביתן לחברות הברזילאיות שמגיעות לאירוע בהתאם לצרכים מוגדרים מראש. לאירוע תגיע גם פאולה מתוס, עובדת המשרד בריו שתיאמה את הפגישות העסקיות מראש ותסייע בשטח לחברות הישראליות מול גורמים ברזילאים.

ולסיום, בשבוע האחרון של נובמבר ניקח חלק באירוע של ארגון בתי החולים הפרטיים של ברזיל. שם נפגוש את 5 בתי החולים המובילים בברזיל ועוד רשתות שונות וחברות ביטוח מהתעשייה בתחום.

וזה רק בחודש נובמבר… בשנת 2020 אנחנו לא מתכוונים להוריד את הרגל מהגז ולהמשיך לקדם את שיתופי הפעולה בין ברזיל וישראל בתחום.

בינתיים כמה תמונות מהאירועים שהיו:

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל