בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן

רוד שואו? מוטב תגידו פורט שואו!

פורסם ע"י , נציג כלכלי לימה, פרו , בתאריך 4 באוקטובר 2019

תחום נמלי הים בפרו רותח, ושנת 2020 תהיה טיימינג טוב לחברות ישראליות להתחבר לכמות נכבדה של פרויקטים חדשים שזקוקים לפתרונות מתחומי הHLS, לוגיסטיקה, אוטומציה ועוד.

מלבד קרוב ל20 פרויקטים ציבוריים של בניה או שדרוג של נמלים, ישנם גם לפחות 4 פרויקטי ענק של חברות פרטיות, בעיקר מעולם המכרות, שבונות נמלים מאפס בהשקעה כוללת של מעל 400 מיליון דולר. חברות כמו Repsol, Anglo American וכן Petro Peru – החברה הכי גדולה במשק הפרואני עם מעל 4 מיליארד דולר מכירות.

בנוסף ולא פחות מעניין – מתוכננת הרחבה של הנמל הראשי של פרו אשר שוכן בעיר Callao הצמודה ללימה, שם עובדים 2 המפעילים הפרטיים הגדולים DP World וAPM Terminals. כל אחד מהם מתכנן בשנה הקרובה הרחבה משמעותית של הטרמינלים שלו, שביחד תגדיל את הקיבולת של הנמל כולו מ2.5 מיליון TEU כיום ל5 מיליון, מה שיקפיץ אותו מלהיות באזור המקום ה80 בעולם מבחינת TEU לטופ 30, ולטופ 10 העולמי מבין הנמלים שמחוץ ליבשת אסיה.

הנספחות המסחרית בלימה נמצאת בקשר הדוק עם נשיא רשות הנמלים של פרו ומתחברת בימים אלה לכמה ממנהלי הפרויקטים שהוזכרו לעיל. כל חברה ישראלית שיש לה פתרון עבור נמלי ים ומעוניינת לבחון הזדמנויות בתחום בפרו מוזמנת לפנות לנספחות.

לאו (אריק) מקוך נציג כלכלי לימה, פרו

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנציג כלכלי לימה, פרו, לאו (אריק) מקוך