כנס חדשנות בבריאות בברזיל

כשקהילת החדשנות לתחום הבריאות בברזיל מתכנסת ישראל צריכה ורוצה להיות חלק מזה!

ביום שלישי האחרון (10/09) קיים בית החולים איינשטיין, בית החולים המתקדם ביותר באמל”ט את האירוע השנתי בתחום החדשנות הרפואית.

האירוע הוא כנס מקצועי, עליו סיפרתי בבלוג הקודם שלי, עם דוברים בכירים במגוון תחומים שמגיעים ממקומות שונים בעולם על מנת לדבר על הרפואה ולאן מועדות פניה. האירוע כולל את השיח על הדיגיטליזציה של עולם הרפואה והשפעותיה על השירותים שאנו מקבלים, את התמודדות של הרפואה עם האתגרים של העולם המודרני והפתרונות הטכנולוגיים העונים לזה וכמובן על ההשקעות ועולם ההון סיכון בתחום.

השנה, זו המהדורה השלישית של הכנס אליו הגיעו כ- 500 אורחים שנרשמו מראש לאירוע, האורחים מגיעים מברזיל ומאמריקה הלטינית בכלל וכוללים גורמים כגון: משקיעים, סטארט-אפים, CTO, אנשי חדשנות של בתי חולים ואחרים. שמחנו להיות חלק מתוכנית האירוע ולהביא לבמה את החדשנות הישראלית ואת ההיבט הישראלי לעולמות ההון סיכון בתחום.

לאירוע הגיעו אסף ברנע, מנכ”ל SANARA Venturs ואלן קמר מ- Qure Venture שסיפרו על עולמות ההון סיכון והפוטנציאל בישראל ובחדשנות הישראלית עם ההמצאות והטכנולוגיות של החברות שבהן הם משקיעים. בנוסף התקיימו פאנלים מקצועיים בהם השתתפו האורחים וענו לשאלות מהקהל.

מעבר לדוברים הגיעו לאירוע 6 חברות ישראליות שהציגו במהלך האירוע במתחם הכנס ועל מנת לתת את הפוקוס לחברות החלטנו לקיים יום ישראל, יום לפני האירוע (9/09) בשיתוף האקסלרטור של בית החולים Erez.Bio. באירוע הצגתי את מערכת הבריאות הישראלית, אסף ברנע ואלן קמר דיברו על עולם ההון סיכון בתחום ולאחר מכן החברות הישראליות הציגו את מוצריהם.

שני האירועים היו מוצלחים ונתנו לישראל את החשיפה הראויה שהציגה את חשיבותה בעולם הבריאות זה העביר את המסר על הייחודיות הישראליות והובלתה בבריאות דיגיטלית.

הנספחות, המקיימת קשרים קרובים וחשובים עם בית החולים ועם גורמי בריאות מובילים אחרים בברזיל ומקיימת אירועים מסוג זה במהלך השנה על מנת להוות מוקד לחברות ישראליות המעוניינות להיכנס לשוק הברזילאי.

במידה והשוק הברזילאי מהווה שוק יעד לחברה שלכם אתם מוזמנים לפנות אלינו!

להלן כמה תמונות מהאירוע:

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל