מכרזי הבנק העולמי לסיוע טכני בהגנת סייבר לקניה וניגריה

בהמשך למכרז הסיוע הטכני לגאנה, אשר פורסם לפני כחודש וחצי, הבנק העולמי פרסם שני מכרזים לשירותי ייעוץ בקניה ובניגריה כחלק מהסכם שיתוף הפעולה עם משרד הכלכלה והתעשייה. שירותי הייעוץ  לקניה יכללו בחינה של האסטרטגיה הלאומית ושל האקו-סיסטם, לרבות המלצות לשיפור וכן מתן המלצות ליצירת שיתוף פעולה אזורי בסקטור. בשירותי הייעוץ לניגריה הגורם המייעץ יתבקש לבנות תוכנית מקיפה לחיזוק ה-CERT. מועד אחרון להבעת התעניינות (expression of interests) בשני המכרזים הינו ה-12 לאוגוסט 2019, 23:59, שעון וושינגטון הבירה, אותה ניתן להגיש דרך אתר המכרזים של שירותי ייעוץ של הבנק העולמי, בו גם ניתן למצוא את המסמכים המלאים של הפרויקטים (TOR).  על מנת להגיש מועמדות יש להרשם לאתר כחברה ולאתר את הפרסום בלשונית  Business Opportunities.

על המועמדים להקפיד על מספר דברים במהלך ההגשה:

  • להציג מיומנות ופרויקטים רלוונטיים לדרישות המכרז
  • להציג קורות חיים של מומחים בחברה להם הניסיון והידע הדרוש לביצוע העבודה או חלק ממנה
  • במידה ויש ניסיון עבודה עם מוסדות פיננסיים בינלאומיים- חשוב לציין זאת
  • חיוני להתייחס לכל דרישות החובה במכרז

מידע מפורט אודות תהליכי הרכש של הבנק ניתן למצוא בלינק הבא. בשונה ממוסדות רבים אחרים, בבנק העולמי תהליך הבעת ההתעניינות הינו תחרותי ומהווה שלב סינון לרשימה הקצרה (short list).

שיתוף פעולה הולך ומתהדק מול הבנק העולמי

סיוע טכני זה ניתן במסגרת הסכם תרומה של משרד הכלכלה והתעשייה עם יחידת הפיתוח הדיגיטלי של הבנק העולמי. ההסכם במסגרתו תרם משרד הכלכלה והתעשייה לפעילות חלוקת ידע עם מדינות אפריקה, נועד לסייע למדינות היבשת לפתח ולחזק יכולות בתחום הגנת הסייבר במטרה לתת מענה לסיכונים הצומחים מתוך הדיגיטליזציה המואצת בעולם המתפתח. פעילות זו מתקיימת בשיתוף פעולה הדוק עם מערך הסייבר הלאומי. זאת גם הזדמנות עבור חברות ישראליות לחדור לסקטור הולך וגדל בעולם המתפתח ולפתוח דלת למהלכים גדולים יותר בהמשך.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בוושינגטון, יחד עם מערך הנספחים המסחריים ויחידת המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים ואפריקה במנהל לסחר חוץ, פועלת לאיתור הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות במוסדות הפיננסיים הבינלאומיים, ופועלת לשילוב גורמי תעשייה מובילים בפעילות מוסדות אלה ברחבי העולם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנספחות המסחרית בוושינגטון ב- yonatanb@israeltrade.gov.il וכן ניתן לקרוא פרטים על העבודה מול מוסדות פיננסיים בינלאומיים בחוברת של משרד הכלכלה והתעשייה לנושא.

בנוסף, ניתן לעקוב אחר עדכוני הנספחות המסחרית בוושינגטון בעמוד ה-LinkedIn שלה.

 

צור קשר עם:

יפעת אלון-פרל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל