נספחות ריו ממשיכה לקדם את תחום הבריאות

כפי שכבר ציינתי בבלוגים קודמים, תחום הבריאות בברזיל הוא אחד התחומים המובילים והחשובים בהם טמון פוטנציאל רב לשיתופי פעולה בין חברות ישראליות וגופים ברזילאים.

סיימנו את החציון הראשון של השנה עם פעילויות יפות והשתתפות בפעילויות בינלאומיות חשובות. התחלנו את השנה בהשתתפות בתערוכת HIMSS בארה”ב שם הציגו מעל 20 חברות ישראליות ואנו דאגנו כי מיטב הגורמים החשובים ביותר בברזיל יגיעו לבקר בדוכן ולפגוש את מיטב הטכנולוגיה שיש לישראל להציע בתחום הדיגיטל. לאחר מכן, בחודש מרץ הבאנו לתערוכת Med in Israel משלחת מכובדת של מעל ל30 איש שכללו גורמים מבית החולים איינשטיין, שהציגו פאנל ודיברו על תחום הדיגיטל בברזיל, רשת בתי החולים הפרטית הגדולה בברזיל Rede Dór, חברת השירותים הרפואיים הגדולה במדינה ועוד. בחודש מאי קידמנו את התעשייה הישראלית בתערוכת Hospitalar הברזילאית, שם תיאמנו פגישות לכלל החברות שהשתתפו, חלקן השתתפו בביתנים של חברות ברזילאיות שהכרנו להם בפעילויות קודמות.

ובחודש שעבר (יוני) הבאנו לישראל את המשלחת המכובדת של הגורם הרפואי החשוב והגדול ביותר בברזיל, משלחת של United Health Group Brazil. הקבוצה מחזיקה בחברת הביטוח הגדולה ביותר בברזיל, ברשת בתי חולים ובעוד שירותי בריאות אחרים ומובילים. את המשלחת הוביל מר. קלאודיו לוטנברג- נשיא הקבוצה ואתו הגיעו גורמים מקצועיים מהמטה על מנת לבחון טכנולוגיות ישראליות לרכישה ושיתופי פעולה אפשריים עם גורמים עסקיים וממשלתיים. בין הפגישות החשובות הייתה הפגישה עם סגן השר ליצמן ועם רשות החדשנות לשוחח על אפשרויות והפוטנציאל המשותף הקיים בין ברזיל לישראל.

 

כל האירועים והעניין הרב בישראל ובטכנולוגיות ישראליות הוא תוצאה של עבודה רבה של הנספחות אל מול גורמים אלה יחד עם הרוח הפוליטית החדשה בברזיל המורגשת בתחום הבריאות כמו גם בתחומים אחרים. שמה של ישראל כמעצמה טכנולוגית מובילה, הולך לפניה ומסייע לנו בשוק הברזילאי כאשר אנו מגיעים להציג חברות ישראליות.

וזו רק מחצית משנת 2019! האירוע הבא אותו תקיים הנספחות יהיה בחודש ספטמבר בשיתוף עם בית החולים איינשטיין. בית החולים איינשטיין, בית החולים המוביל באמריקה הלטינית, מקיים אירוע שנתי ב-10/09 על חדשנות, השקעות ודיגטליזציה בתחום הבריאות. האירוע בנוי מכנס מקצועי עם הצגת טכנולוגיות של סטרטאפים, באירוע ישתתפו דוברים מקצועיים שהוזמנו לפאנלים וחברות ישראליות. יום לפני האירוע נקיים יחד עם בית החולים ‘יום ישראל’. בית החולים יזמין בכירים מהתעשייה לאירוע האקסקלוסיבי שיהיה מצומצם למוזמנים בלבד. באירוע נציג את האפשרויות שיש לישראל להציע בתחום הבריאות. חברות ישראליות כבר נרשמו להגיע לאירוע ויוכלו להציג לקהל את מוצריהם. החברות הישראליות שישתתפו יבקרו בבית החולים, ישתתפו באירוע המרכזי ובנוסף תערוך הנספחות לו”ז מלא לאותו שבוע.

אני מזמינה חברות שהשוק הברזילאי מעניין אותם לקחת חלק באירוע האקסקלוסיבי, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לראותכם אתנו !

 

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל