נשיא צ’ילה בישראל

בשבוע שעבר ביקרה בארץ משלחת צ’ילנית רמת דרג בראשות נשיא צ’ילה שהגיעה כדי לחזק את הקשרים בדיפלומטיים והכלכליים של שתי המדינות.

 

במסגרת הביקור אורגנו לנשיא ולפמלייתו מספר ביקורים בתעשייה הישראלית כדי לקדם את ת

חומי הלווינות החקלאות והבריאות הדיגיטלית. בנוסף פגש הנשיא את מקבילו בישראל והם שוחחו על חיזוק הקשרים וקידום הכלכלה בשתי המדינות. במהלך פגישתו עם ראש הממשלה נתניהו חתם הנשיא ומקביליו בישראל על שמונה הסכמים לשיתוף פעולה במגוון נושאים כמו חקלאות, מים, אנרגיה, בטחון, תעופה ובריאות.

המשלחת המלווה של הנשיא הורכבה ממספר חברי פרלמנט וסנאט צ’ילניים בעלי תחומי עניין שהשיקו לפעילויות כמו גם שר המדע והטכנולוגיה החדש של צ’ילה מר אנדרס קויבה. שר המדע הוביל את הביקור בשטחים חקלאיים במסגרתו נחשפה הפמלייה לטכנולוגיות מתקדמות בתחומי ההשקייה הבקרה והמיכון והביעה את העניין הרב שיש למקבלי ההחלטות במדינה לקדם את התעשייה המקומית למאה הבאה ולשלשב מערכות כאלו בתעשייה הצ’ילנית.

ביקור זה מגיע יד ביד עם עוד שתי משלחות משמעותיות שביקור בארץ באותו זמן מצד אחד בתחום החקלאות עם משלחת של יותר מ20 מגדלים צ’ילנים בראשות איגוד מגדלי הפירות המקומי שהגיעו לתערוכת AGROISRAEL 4.0 במסגרתה נחשפה התעשייה לפתרונות שהחברות בישראל יודעות להציע. משלחת נוספת ביקרה בשבוע הסייבר בישראל וספגה גם היא את האפשרויות העומדות כיום בפני השוק הצ’ילני בתחום הסייבר המתפתח.

אנו מזמינים חברות ישראליות מתחומים שהוזכרו מעלה ליצור איתנו קשר אם ברצונן להיכנס לשוק הצ’ילני כדי שנוכל להקל ולסייע בפעילות כזו.

צור קשר עם:

הדר שור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל